Alkoholio atsisakiusi aktorė Eglė Jackaitė: „Jis sužlugdė mano artimųjų gyvenimus“

Aktorė Eglė Jackaitė sako neseniai atvertusi naują gyvenimo puslapį – jau kuris laikas visiškai nevartoja alkoholio, nevalgo mėsos ir kasdien bent pusvalandį medituoja. „Du man artimiausi žmonės turi bėdų dėl alkoholio ir tai paskatino mane keisti gyvenimo būdą“, – apsisprendimą aiškina aktorė.

E. Jackaitė neslėpė, kad mama, kuri paliko šeimą, kai Eglei buvo vos dveji metukai, priklausoma nuo alkoholio. Ji pasakojo, kad buvo susiradusi mamą dar būdama studentė ir norėjo jai padėti. Mamą duktė pasiėmė iš nakvynės namų, rado jai butą, užrašė į „Minesotos“ programą. Tačiau ir išklausiusi kursą paskaitų Eglės mama grįžo prie žalingo įpročio. „Nėra taip, kad pati bijau turėti bėdų dėl alkoholio, tiesiog sunku išgerti taurę vyno, kai žinau, kaip alkoholis sužlugdė artimų žmonių gyvenimus“, – sako E. Jackaitė.

Eglė tikina jau beveik atsigavusi ir po skaudžių skyrybų su jauniausio sūnaus tėčiu, tačiau sako jaučianti, kad randai liks visam gyvenimui. Paklausta, ar jos širdis laisva, aktorė atsako mįslingai: „Aš visuomet laukiau to tikro jausmo, kai net kelius pakerta. Neįsivaizduoju, kaip galima gyventi be meilės. Tikrai uždusčiau, jeigu pati nemylėčiau ir nebūčiau mylima.“

Ko pasimokė iš praeities klaidų? Eglė sako, dabar jai sunku pasitikėti vyrais. Nors pripažįsta visada turėjusi sunkumų dėl santykių. „Vyrui nėra paprasta su manimi, nes vyrai, kurie nėra tikri vyrai, – jie bijo konkurencijos. Tiesa, tikrų vyrų nėra tiek daug“, – sako E. Jackaitė.

Atviras pokalbis su aktore Egle Jackaite apie skausmingą vaikystę, skyrybas, vyrų paieškas ir atrastą laimę – jau rytoj laidoje „Kitoks pokalbis“ 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: