„Alpine A110“ laimėjo geriausio 2021 m. automobilio apdovanojimą

Trečia pergalė iš eilės: „Alpine A110“ vėl laimėjo prestižinį „Geriausio 2021 m. automobilio“ apdovanojimą. Žurnalo „Auto, Motor und Sport“ skaitytojai sportinių automobilių kategorijoje nugalėtoju išrinko „Alpine A110“. Skaitytojų apklausa vyko 45-ąjį kartą. Dalyviai galėjo balsuoti už savo favoritus vienuolikoje kategorijų.

Geriausio 2021 m. automobilio apdovanojimas papildo daugybę „Alpine A110“ jau laimėtų apdovanojimų. Antrus metus iš eilės per 2020 m. „What Car?“ žurnalo apdovanojimus Jungtinėje Karalystėje šis modelis buvo išrinktas „Metų sportiniu automobiliu“, be to, jis pelnė BBC „TopGear“ žurnalo „Sportinio metų automobilio“ („Performance Car of the Year“) apdovanojimą.

Ateinančiais metais „Alpine“ plės savo produktų asortimentą. „Alpine“ dėmesio centre ‒ „Formulė 1“, tačiau be to, ketina kurti naujus aukštos kokybės, novatoriškus ir vien elektra varomus sportinius automobilius. To siekdamas naujasis „Alpine“ verslo padalinys pasinaudos visa „Renault“ grupės ir „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljanso technine patirtimi. Ateityje „Alpine Cars“, „Renault Sport Cars“ ir „Renault Sport Racing“ padaliniai suvienys jėgas, susijungę į vieną naują „Alpine“ verslo padalinį.

APIE „ALPINE“

1955 m. įkurtas Jean Rédélé, šis prekės ženklas išsiskyrė savo prancūziško stiliaus sportiniais automobiliais. 2018 m. prekės ženklas pristatė naująjį „A110“ ‒ sportinį automobilį, ištikimą nesenstantiems „Alpine“ kompaktiškumo, lengvumo, judrumo ir vairavimo malonumo principams. 2021 m. „Alpine Cars“, „Renault Sport Cars“ ir „Renault Sport Racing“ padaliniai suvienys jėgas, susijungę į vieną „Alpine“ verslo padalinį. Taip jis taps „Renault“ grupės avangardiniu prekės ženklu; jį kuriant pasitelkiamas jo istorinės gamyklos, esančios Dieppe, paveldas ir meistriškumas, taip pat „Formulė 1“ ir „Renault Sport“ komandų inžinerinis meistriškumas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: