Alytaus miesto teatro gastrolės Panevėžyje

Alytaus miesto teatras jubiliejinį 25-ąjį sezoną pradėjo grandiozine, legenda tapusio lietuviško miuziklo “Ugnies medžioklė su varovais”, premjera.

Muzikinį spektaklį Alytuje kūrė žymūs Lietuvos kūrėjai – režisierius Gytis Padegimas, kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir scenografė Birutė Ukrinaitė. Ši kūrėjų grupė klasika tapusį kūrinį, turintį kolosalią vertę ir istoriją, stato jau trečiąjį kartą. Pasak menininkų, profesinis noras tobulėti, naujų galimybių ieškojimas ir atradimo džiaugsmas skatina pradėti kaskart vis iš naujo, padaryti vis kitaip, pažvelgti į istoriją iš kito perspektyvos taško.

Miuzikle vaidina kelios dešimtys jaunųjų Lietuvos atlikėjų. Anot režisieriaus, miuziklo žiūrovai išvys visiškai kitokį pastatymą. „Sąmoningai nekvietėme žvaigždžių, nes norim, kad tos žvaigždės gimtų darbo procese. Būtent jaunosios kartos atlikėjų indėlis bus pagrindinis visiškai atsinaujinusio spektaklio skiriamasis bruožas, kadangi kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus muzika yra amžina“- teigia Gytis Padegimas. Amžina ir meilės tema, kuri ypač aktuali šiandieniniame susvetimėjusiame pasaulyje, kupiname abejingumo ir išskaičiavimo. Spektaklis šiuolaikiškas, jame nesiekiama specialiai atkurti sovietmečio dvasios. Miuziklo sukūrimo laikotarpį atspindės tik keletas pokštų bei detalių.

Daug žadančios kūrybos liepsnos karštį jau visai netrukus galės pajusti ir žiūrovai Panevėžyje – kovo 14 dieną 18 val. kviečiame į miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais” atgimimą Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Bilietus platina bilietai.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: