Amsis laukiamas ir darželinukų, ir mokinių

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dažnai lankosi miesto darželiuose ir mokyklose, kur rengia prevencinius susitikimus.

Į Panevėžio lopšelį-darželį „Nykštukas“ ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinę mokyklą vyko Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio specialistė Irena Butkienė ir policijos bičiulis Amsis. Gausiam būriui mažųjų smalsuolių pareigūnė pasakojo apie saugų elgesį, atšvaitų ir dviračio šalmo, šviesą atspindinčių liemenių naudą. I. Butkienė parodė specialiąsias priemones, vaikai galėjo paliesti policininko lazdą, antrankius, apžiūrėti prevenciniame automobilyje esančio mini muziejaus eksponatus. Vaikai klausėsi ne tik pareigūnės patarimų, uždavė daugybę klausimų, bet džiaugėsi ir policijos Amsio draugija.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė lankėsi Panevėžio „Skaistakalnio“ pagrindinėje mokykloje. Ji penktokams kalbėjo apie policininko profesiją, darbo specifiką. Akcentavo, kad, norint tapti geru policininku, pirmiausia reikia laikytis taisyklių, išmokti gražiai elgtis, pagelbėti kitiems ir užaugti geru bei sveiku žmogumi. Pabrėžė sveikos mitybos svarbą, vaikus ragino atsisakyti gazuotų gėrimų, greito maisto užkandžių, energetinių gėrimų, cigarečių ir alkoholio. Be to, priminė deramo elgesio ir saugių atostogų taisykles: vasarą kieme penktokas be suaugusiųjų priežiūros gali būti tik iki 22 val., o maudytis vandens telkiniuose – tik prižiūrint suaugusiajam.

Linksmoji susitikimo dalis – pažintis su kinologu Raimondu ir jo augintiniu. Moksleiviai sužinojo apie įgimtas šuns savybes, dresūros ypatybes, pėdsekystę, pagalbą policijos darbe ir pamatė tikrą paklusnumo mokyklą.

Pareigūnams jie prižadėjo gerai mokytis, elgtis pavyzdingai ir saugiai leisti vasaros atostogas.
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: