AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Amūro šventėje mero prizą laimėjo Tomas Ručys

Šeštadienį Senvagėje vyko septintoji Baltojo amūro šventė – žvejybos mėgėjų varžybos Panevėžio miesto mero prizui laimėti. Trijų valandų žūklėje dalyvavo 65 dalyviai, iš jų 4 vaikai ir dvi moterys. Jauniausiajam žvejui – 4, vyriausiam – 77 metai.

Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko prizas – meškerė – įteikta daugiausia (1,984 g) žuvų pagavusiam Tomui Ručui. Prizą įteikdamas mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas apgailestavo, kad ir šiais metais nebuvo pagautas amūras ir pažadėjo kitais metais į senvagę paleisti naujų amūrų.

„Dėkoju visiems, kurie šią gražią vasarišką popietę praleidote kartu su mumis Senvagėje, bandydami pagauti amūrą. Linkiu, kad gyvenime jums sektųsi labiau nei amūro žvejyboje. Ačiū už dalyvavimą ir linkiu jums sėkmės asmeniniame gyvenime“ – linkėjo dalyviams ir svečiams mero pavaduotojas V.  Jakštas.

Iki 16 metų žvejų mėgėjų grupėje nugalėtojais tapo ir atminimo prizais apdovanoti Ugnė Juškevičiūtė (782), Erikas Januškevičius (538 g) ir Jokūbas Ulys (42 g).

Vyrų grupės geriausieji – Tomas Ručys (1,984 g), Eimantas Čiplys (1,354 g) ir Vytautas Stankūnas (698 g), moterų – Rasa Karvelienė (160 g) ir Danguolė Ramoškienė (108 g).

Be dovanų neliko jauniausias dalyvis Deimantas Valiukas bei vyriausiasis – Zenonas Janušas. Pastarajam atiteko mero pavaduotojo V.Jakšto prizas – žvejo kėdė.

Baltojo amūro šventę organizavo Panevėžio miesto savivaldybė, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, Panevėžio medžiotojų ir žvejų draugija. Rėmėjas viešbutis Romantic, vaišinęs visus dalyvius ir svečius žuviene.

Fotografuota HUAWEI P30 telefonu.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close