Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-12-22

Andrius Šedžius apie meilės reikalus: „Aš esu iš tų, kuris negali gyventi vienas“

TV3 laida „Prieš srovę“ šiandien kalbės su garsiu verslininku Andriumi Šedžiumi apie jo meilės reikalus, penktojo vaikelio gimimą, perpus jaunesnę draugę Erdvilę ir tai, ar jo planuose jau yra trečiosios vestuvės.

Vos prieš metus savo namuose Šiauliuose Andrius Šedžius šmaikštavo, kad kai kurioms jaunoms merginoms, ieškančioms vyro, svarbiausia vyro savybė – jo piniginės storis. Jis neslėpė, kad turi sėkmingą verslą, solidžias  pajamas, ir tikino mokantis atskirti turtuolių medžiotojas iš pirmo žvilgsnio, tačiau vieną dalyką tada visgi Andrius nuslėpė. Anuomet rodęs ištuštėjusį butą, išsikrausčius Monikai, ir sakęs, kad jo širdis laisva, vyras nuslėpė, kad  jau tada susitikinėjo  su dvidešimtmete Erdvile, su būsima savo vaiko mama. Šiandien jiedu sūpuoja dukrelę. Tai penktasis Andriaus vaikas.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistė Mia kalbinusi Andrių, stebėjosi, kaip greit viskas įvyko. O vyras atviravo, kad vienas būti negali.

Aš esu iš tų, kuris negali gyventi vienas. Man būtinai reikia, kad kažkas būtų namie, su kažkuo bendraut, esu šeimyniškas. Jeigu nebūtų Erdvilės, būtų kita moteris“, – sakė A. Šedžius.

Vyras neslepia, kad rinktis turi iš ko. Ir kaip sako, greit atsirastų norinčių užimti laisvą vietą. O paklaustas, kaip jam pavyksta sužavėti jaunas moteris, A. Šedžius pasidalino savo „receptu“.

„Gražūs žodžiai yra pagrindas. Erdvilei ir kitoms savo moterims be progos dovanoju gėles. Kada šiaip savaitės vidury, be progos, grįžti su gėlėms, jos širdis tiesiog ištirpsta. Ir man yra malonu, kai moteris džiaugiasi, jos veidas švyti“, – kalbėjo Andrius.

„Kuo sužavėjo Andrių Erdvilė?“, – Klausė pašnekovo Mia.

„Vienas iš pagrindinių jos bruožų, na ji tokia labai užsispyrus, turi savo labai karštą temperamentą, žemaitišką charakterį, su ja labai sudėtinga“, – atvirai sakė verslininkas.

Pokalbio eigoje Andrius ne kartą užsiminė apie kaštą Erdvilės būdą, tad Mia susirūpino: Kaip Andrius užgesina kylančius barnius? Ar būna nekalbadienių? Ir svarbiausias klausimas – ar bus trečiosios vestuvės?

Apie visa tai – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ – 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: