Angelo sparnai – sąžiningam jaunuoliui

Teisingas Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinio poelgis sulaukė įvertinimo. Jaunuoliui padėkos žodžius tarė ir apdovanojimą visų klasės draugų akivaizdoje įteikė Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis.

Jis nusipelniusiam vaikinui įteikė statulėlę – stilizuotus angelo sparnus ir specialų prizą, kurį įsteigė prekybos ir pramogų centras „Babilonas“. Klasės draugams apdovanojimas – staigmena, nes vaikinas apie gražų savo poelgį nebuvo linkęs girtis. Visa klasė pasveikino aplodismentais, o Panevėžio miesto policijos komisariato viršininkas dėkojo už pilietiškumą ir pabrėžė, kad toks poelgis – pavyzdys visiems. Kvietė bendradarbiauti su policininkais, akcentavo, kad visuomenės pagalba yra itin svarbi, nes padeda ne tik išaiškinti nusikaltimus, bet ir užkirsti kelią netinkamiems veiksmams.

14-metis Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleivis rado pamestus 2 000 litų po pamokų, keliaudamas namo. Radinį iš karo pristatė į Policijos komisariatą, kad pareigūnai surastų juos pametusį asmenį.

Pinigai grąžinti teisėtam savininkui, kuris jau buvo praradęs viltį atgauti prarastas santaupas. Žmogus dėkingas ir neslėpė susijaudinimo, minėjo, jog kilnus ir nesavanaudiškas jaunosios kartos atstovo elgesys maloniai nustebino. Sąžiningo berniuko mama – policijos pareigūnė. Ji taip pat didžiuojasi doru sūnaus elgesiu.

 
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: