Antradienį į eismo įvykį pateko motociklo vairuotojas

Balandžio 7 d., antradienio, Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys: 24 eismo įvykiai, 2-uose jų nukentėjo 2 žmonės.

Šeštą vakaro Vilniaus rajone, Vilkinės kaime, pirminiais duomenimis, dėl saugaus važiavimo greičio nesilaikymo motociklo BMW nesuvaldė 40 metų vyras. Kelio vingyje motociklas atsitrenkė į atitvarus. Nukentėjo vairuotojas, jis nuvežtas į ligoninę.

Beveik tuo pačiu metu (po šeštos) eismo įvykis įvyko Plungės rajone. Kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, 64 metų vyras automobiliu „Seat Alhambra“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio ir sukdamas į dešinę, neįsitikino, kad tai daryti saugu, dėl to neišvengė susidūrimo su pagrindiniu keliu tiesiai važiavusiu „Ford Transit“, kurį vairavo 28-erių vyras. Per eismo įvykį nukentėjo „Seato“ 60 metų keleivė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad nors šiuo metu dėl visiems gerai žinomų priežasčių (paskelbto karantino – koronaviruso (COVID-19) grėsmė) eismo intensyvumas keliuose gerokai sumažėjęs, tačiau įvykių neišvengiama. Nepamirškime, kad dalyvaudami viešajame eisme, ar transporto priemonės vairuotojas, ar pėsčiasis, atsipalaiduoti negalime. Dėmesingumas, atsargumas, atsakingumas už save ir aplinkinius – svarbiausi dalykai, saugantys ir padedantys likti sveikiems. Visiems, kurie kelyje, saugių kelionių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: