Antradienį tragiški eismo įvykiai, nusinešę keturių žmonių gyvybes

Gegužės 5 d., antradienį, pirminiais duomenimis, policijos pareigūnai užregistravo 46 eismo įvykius. 8-iuose įvykiuose nukentėjo žmonės: žuvo 4 žmonės (2 keleiviai ir 2 vairuotojai), sužeisti 9, tarp jų – 4 vairuotojai. Nukentėjo 2 asmenys, vairavę mopedus. Įvyko 3 eismo įvykiai, kai transporto priemonės susidūrė, 2 atvejai – nuvažiavimai nuo kelio, 2-uose įvykiuose (Kaune ir Trakuose) nukentėjo pėstieji. Visi eismo įvykiai įvyko esant sausai kelio dangai.

Pavakarę (17 val.) Pasvalio rajone, Saločių miestelio teritorijoje, magistraliniame kelyje A10 Panevėžys–Pasvalys–Ryga („Via Baltica“ ruožas), pirminiais duomenimis, 42 metų vyro vairuojamas automobilis „Audi 80“ tiesiame ruože, esant geroms eismo sąlygoms, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su automobiliu „Toyota Corolla Verso“, vairuojamu 43 metų vyro. Į šio automobilio galą trenkėsi iš paskos važiavęs „VW Passat“, kurį vairavo 44 metų vyras. Per eismo įvykį žuvo du žmonės, „Toyotos“ keleiviai, 55-erių moteris ir 48-erių vyras. „Audi“ vairuotojas dėl daugybinių sužeidimų mirė nuvežtas į Panevėžio respublikinę ligoninę. Sužeisti automobilio „Toyota“ vairuotojas ir „Passato“ dvi keleivės, kurioms 33-eji ir 53-eji, pirminiais duomenimis, jiems paskirtas ambulatorinis gydymas.

Prieš šeštą vakaro Šiauliuose, Metalistų gatvės vingyje į kairę, vairuojamo motociklo „BMW F800 GS“, pirminiais duomenimis, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė 42 metų vyras. Motociklas atsitrenkė į pakelės medį ir apvirto. Vairuotojas mirė nelaimės vietoje.

Popietę (apie 15.19 val.) Vilniuje, Pašilaičių gatvėje, į stovintį automobilį „Mazda 3“ (31 metų vairuotojas) atsitrenkė mopedas „Aprilia“. Nukentėjo jį vairavęs 16 metų paauglys (paguldytas į ligoninę).

Apie pusę aštuonių vakaro Biržuose, Skratiškių ir Kilučių gatvių sankryžoje, mopedo „Qingqi QM“ nesuvaldė ir nuvažiavusi nuo kelio su juo apvirto ir nukentėjo neblaivi 42 metų moteris. Jai nustatytas 2,35 promilės girtumas.

Prieš dešimtą ryto Trakuose, Mindaugo gatvėje, 88 metų pėsčiąjį kliudė atbulas važiuodamas greitosios medicinos pagalbos automobilis „VW Transporter“, vairuojamas 50 metų vyro.

Vakare (apie 18.39 val.) Kaune, K. Baršausko gatvėje, į kairę, daugiabučių namų kiemą, sukdamas 35 metų vyro vairuojamas automobilis „BMW 5ER Reihe“ partrenkė ėjusią pėsčiąją. Nukentėjo ir į ligoninę paguldyta 21 metų mergina, Turkijos Respublikos pilietė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo kelyje būti atidiems. Elkimės atsakingai, įvertinkime važiavimo ir eismo sąlygas. Vairuotojai, važiuokite tik saugiu greičiu, nelenkite, neįsitikinę, kad tai daryti saugu. Būkite atidūs važiuodami per tiltus (viadukus), miškingas vietoves, išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę, važiuodami atbulomis. Lėtinkite važiavimo greitį prieš pėsčiųjų perėjas, sankryžas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: