Antradienį žuvo pėsčiųjų perėjoje partrenktas pėsčiasis, ligoninėje mirė sekmadienį partrenkta pėsčioji

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, spalio 22 d., mūsų šalies keliuose policija užregistravo 77 eismo įvykius. Žmonės nukentėjo 11 eismo įvykių metu, sužeista 12 eismo dalyvių, žuvo vienas žmogus, 47 m. pėsčiasis. Neblaivūs eismo dalyviai sukėlė 3 eismo įvykius, laimei, žmonės šių įvykių metu sužeisti nebuvo.

Spalio 22 d., ryte, apie 7.40 val., tamsiuoju paros metu Šiaulių r., Kuršėnuose, Ventos–Sodų g. sankryžoje, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 23 m. ugniagesio gelbėtojo, partrenkė 27 m. pėsčiąjį, kuris dėl daugybinių sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę ir tą pačią dieną apie 9.30 mirė.

Pavakarę, apie 16.10 val., Kupiškio r., Slavinčiškio k., kelyje Daugpilis–Rokiškis– Panevėžys, automobiliui „Škoda Rapid“ važiuojant pagrindiniu keliu nuo Rokiškio Panevėžio link, iš šalutinio kelio išvažiavo ir į jį atsitrenkė automobilis „VW Passat“, vairuojamas 79 m. vairuotojo. Po eismo įvykio į ligoninė paguldytas pastarojo automobilio vairuotojas ir kartu važiavusi 76 m. keleivė.

19.20 val., Varėnos r., Gudžių k., nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Audi 100“, kuriuo važiavo du vyrai. Įtariamam 38-mečiui vairuotojui nustatytas sunkus, 3,36 prom. girtumas, kartu važiavusiam 30-mečiui nustatytas taip pat sunkus, 3,31 prom. girtumas. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu 38-erių vyriškis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Tamsiuoju paros metu, apie 20.00 val., Vilkaviškio r., Kybeikių k., 61-erių moteris, vilkėdama šviesą atspindinčią liemenę, važiavo techniškai tvarkingu dviračiu (priekyje ir gale degė žibintai), dešine važiuojamosios dalies puse, apšviesta gatve, kur ją aplenkė tamsios spalvos lengvasis automobilis, kuris suko į dešinę, į Žalgirio gatvę ir partrenkė dviratininkę, kuri atsitrenkę į automobilio dešinį šoną ir pargriuvo. Automobilio vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino. Eismo įvykio metus nukentėjo dviratininkė, jai suteikta medikų pagalba.

22.29 val., Vilniuje, Geležinio Vilko g., automobilis „BMW“ atsitrenkė į priekyje važiavusį ir besirikiuojantį automobilį „VW Golf“, nuo stipraus smūgio nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į gatvės apšvietimo stulpą, kurį nuvertė. Įvykio metu nukentėjo automobilio „BMW“ 29 m. vairuotojas ir kartu važiavusi 24 m. keleivė.

Prieš vidurnaktį, apie 23.48 val., Kaune, Varnių g., policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Mercedes Benz C180“, kurio vairuotojas padidinęs greitį, nuvažiavo. Persekiojant nestojusį automobilį, pareigūnas peršovė automobilio padangas ir automobilį sustabdė. Automobilį vairavęs neblaivus (1.41 prom. alkoholio) ir neturintis teisės vairuoti 34 m. vyriškis buvo sulaikytas.

Papildymas dėl savaitgalio, spalio 18–20 d. eismo įvykių:

Sekmadienį, spalio 20 d., 6.00 val., Vilniuje, Ukmergės g., šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, 26 m. vyras, vairuodamas automobilį „Honda“, partrenkė per pėsčiųjų perėją degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ėjusią 54 m. pėsčiąją, kuri buvo paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių, kur antradienį, spalio 22 d., nuo patirtos traumos mirė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: