Antradienio eismo įvykiuose sužeisti 6 žmonės

Liepos 28-ąją, antradienį, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 54 eismo įvykius. 5-iuose iš jų sužeisti 6 žmonės, tarp kurių mopedą ir motociklą vairavę vyrai, dviračiu važiavusi moteris. Vienas eismo įvykis – esant šlapiai kelio dangai. Pirminiais duomenimis, Panevėžyje, Nidoje ir Širvintose – po vieną įvykį.

Po vidurdienio, Panevėžyje, Naujamiesčio ir Kauno gatvių sankryžoje, automobilis „Volkswagen Jetta“, vairuojamas 47 metų moters, išvažiuodamas iš šalutinio kelio ir sukdamas į kairę, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Volkswagen Passat“. Pirminiais duomenimis, nukentėjo ir į ligoninę pristatyti šio automobilio 33 metų vairuotoja ir 2 metų keleivis.

Pavakarę, Širvintose, Plento ir Ramybės gatvių sankryžoje, į kairėn sukti sustojusį automobilį „Opel Zafira“, vairuojamą 43 metų vyro, atsitrenkė motociklas „Honda“. Sužeidimus patyrė dviratės transporto priemonės 29 metų vairuotojas, jis nuvežtas į ligoninę.

Po septintos vakaro, Plungės rajone, Stanelių kaime, kelio Staneliai–Vilkaičiai sankryžoje su keliu Telšiai–Lieplaukė–Plungė, pirminiais duomenimis, į pagrindinį kelią įvažiuodamas automobilis „Seat Altea“ atsitrenkė į ratinio traktoriaus „McCormick MTX 135“, kurį vairavo 27 metų vyras, frontalinį krautuvą. Nuo smūgio lengvasis automobilis nuvažiavo į pakelės griovį. Sužeistas „Seato“ 50 metų vairuotojas išvežtas į uostamiesčio ligoninę. Kartu važiavusi 13 metų mergaitė, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Apie pusę aštuonių vakaro, Druskininkų savivaldybėje, Neravų kaime, dviračiu važiavusią moterį partrenkė iš šalutinio kelio išvažiuodamas ir į dešinę sukdamas automobilis „Mazda 3“, kurį vairavo 23 metų mergina. Sužeista 60 metų moteris išvežta į Kauno klinikas.

Po devintos vakaro, lyjant, Nidoje, Purvynės gatvėje, pėsčiųjų ir dviračių take apvirto su mopedu „Piaggio“ važiavę du jaunuoliai. Mopedą, kuris be privalomosios techninės apžiūros ir neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, vairavo 22 metų vaikinas (jis ir nukentėjo). Keleivis, 14 metų paauglys, pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį:

● Pėsčiųjų ir dviračių taku leidžiama eiti pėstiesiems ir važiuoti dviračiais. Jeigu dviračio ir pėsčiųjų simboliai kelio ženkle yra ne vienas po kitu, o vienas šalia kito ir skiriami vertikaliu baltu brūkšniu, eismo dalyviai privalo naudotis ta tako puse, kuri jiems skirta (parodyta kelio ženkle).

● Pėsčiųjų takas yra skirtas tik pėstiesiems. Kai takas eina išilgai kelio, pėstieji privalo eiti tik juo.

● Dviračių taku leidžiama važiuoti tik dviračiais (taip pat elektriniais, motoriniais paspirtukais, kurių greitis iki 25 km/val. ir galia iki 1 kW).

● Vairuotojai, ypač būkite atidūs, kai keliu važiuoja žemės ūkio technika (traktoriai, kombainai, krautuvai ir pan.). Tokios transporto priemonės, su prikabintais padargais, tempiamomis priekabomis, užima nemažai vietos, apsunkina matomumą į priekį. Dėl to, prieš lenkdami, išvažiuodami iš šalutinio kelio, įsitikinkite, kad minėtos technikos vairuotojas Jus mato, kad lenkimui būtina eismo juosta yra laisva, netrukdysite priešpriešiais atvažiuojančioms transporto priemonėms, galėsite saugiai grįžti į savo eismo juostą. Kartu, lenkiant, būtina laikytis saugaus atstumo iki lenkiamos transporto priemonės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: