Antrankiai – menkas malonumas

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnės L. Keblienė ir R. Gustaitienė kartu su Mykolo Riomerio universiteto politikos vadybos fakulteto Viešojo administravimo studijų programos III kurso studentu T. Simonaičiu ir policijos rėmėju H. Gustaičiu dalyvavo Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunųjų šaulių stovykloje.

Šauliukams pristatė policininko profesiją, dalinosi įdomiomis istorijomis iš darbo praktikos. Vaikams pademonstravo policijos ginklus, specialiąsias priemones, leido pasimatuoti antiriaušinę policijos pareigūnų aprangą. Berniukams buvo smalsu pamėginti atsidurti nusikaltėlio kailyje, tad pareigūnių prašė uždėti antrankius. Pasimatavę vieningai nusprendė, kad tai nemalonus jausmas ir ateityje labiau norėtų tapti tais, kurie antrankius uždeda.

Stovyklautojai taip pat klausėsi paskaitos apie saugaus elgesio taisyklės keliuose, kieme, prie vandens telkinių, aptarė reikalavimus dviratininkams, susipažino su įstatymų pakeitimais bei žiūrėjo filmą apie narkotikų ir alkoholio žalą.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: