Bendruomenės naujienosReporteris

Antras nereikalingo daikto gyvenimas

Panevėžio Beržų progimnazijoje vyko viena iš aplinkosaugos švietimo projekto „ Gyvenk sveikai ir prasmingai – 3“ veiklų. Renginyje „Antras nereikalingo daikto gyvenimas“ dalyvavo Rožyno progimnazijos ir Gamtos mokyklos komandos. 

Vaikams buvo suteikta galimybė pasirinkti iš daugybės nebereikalingų daiktų patinkanti daiktą. Mokiniai turėjo pasinaudoti  savo kūrybiškumu, fantazija  ir darbščiomis rankelėmis. Jų tikslas buvo padaryti darbelį  iš nereikalingo daikto.

Dirbtuvėlėje dalyvavę vaikai buvo labai kūrybiški. Jie iš tualetinio popieriaus ritinėlių pasigamino pieštukines, iš nebenaudojamų saldainių ar sausainių dėžučių pasigamino papuošalų dėžutes, iš plastikinių pieno, kefyro butelių pagamino nuostabaus grožio lesyklėles. Vaikai dirbo išsijuosę, susidomėje, patardami ir padėdami vienas kitams.

Pagasigaminę įvairiausių dirbinių jie pristatė savo draugams. Užsiėmimo pabaigeje visi vaikai buvo apdovanoti spalvotais rašikliais, kad galėtų padaryti kuo gražesnių, spalvingesnių kalėdinių sveikinimo atvirukų.

 

Projekto koordinatorė pradinių klasių mokytoja metodininkė Vaida Ūsienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button