Antrasis ciklo „Tolerantiškos visuomenės ugdymas“ seminaras

Kovo 16 d. (pirmadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) vyks seminarų ciklo „Tolerantiškos visuomenės ugdymas“ antrasis seminaras-diskusija „Neskubėk teisti, skubėk suprasti.

Žmogaus elgsenos labirintuose“, vedamas Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto lektorės dr. Jūratės Baltušnikienės ir kapeliono vienuolio kunigo Kęstučio Briliaus.

Jame – apie dvilypę žmogaus prigimtį, nuolatinę gėrio ir blogio kovą, kriminalinio elgesio psichologiją. Pristatomi psichologiniai eksperimentai, atskleidę itin sudėtingus ir netikėtus žmogaus elgsenos mechanizmus.

Žiūrėsime Bernardinai.tv laidą „Pradėti viską iš naujo“ (24 min.) iš laidų ciklo „Visi esame žmonės: apie toleranciją kitaip“.

Pirmasis seminaras sukvietė gausią auditoriją, renginio organizatoriai ir lektoriai buvo maloniai nustebinti, kad tolerancijos tema sudomino tiek daug skirtingo amžiaus klausytojų.

Organizuoja KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Kviečiame!

 

Nuotraukoje – dr. Jūratė Baltušnikienė pirmojo seminaro metu (V. Benašo nuotrauka)

Informaciją parengė
Vilija Stokienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: