Anykščiai jau ruošiasi turistiniam sezonui

Kurortinis Lietuvos miestas Anykščiai jau pradeda ruoštis naujam turistiniam sezonui. Praėjusiais metais sulaukę rekordinių turistų srautų, šiemet turizmo specialistai sako turintys atlikti namų darbus, kad ne tik naujomis pramogomis, bet platesne paslaugų pasiūla galėtų nustebinti lankytojus iš Lietuvos bei užsienio.

Kurortinio miesto statusu besididžiuojantys Anykščiai džiaugiasi, kad 2015-aisiasi šiame krašte apsilabkė rekordinis skaičius turistų. Nors didžiausiu traukos objektu tapo rugpjūtį atidarytas medžių lajų takas, turizmo specialistai sako, kad ir iki tol Anykščiai buvo atrasti ir pamėgti lankytojų:

Anot pašnekovės, daugybė lankytinų objektų, naujų pramogų vietų į Anykščius šiandien sutraukia būrius šalies gyventojų ir į Lietuvą atvykusių turistų. Miestas tampa patrauklus ir vis įdomesnis lankytojams:

Anykščių turizmo centro vadybininkė neslepia, kad šių, 2016-ųjų metų sezonui reikės ruoštis ir atlikti tam tikrus namų darbus. Gausus turistų skaičius, anot pašnekovės, parodė kai kuriuos trūkumus: trūksta maitinimo įstaigų, nakvynės vietų. Tačiau neabejojama, kad turistų skaičius stabilizuosis, o iki naujo turistinio sezono trūkumai bus pašalinti ir pasiūlyta naujų pramogų:

Anykščiai nuosekliai augo ir išaugo į kultūrinio turizmo kurortą. Čia daug muziejų, kultūros ir gamtos paveldo objektų, aktyvių pramogų, edukacinių programų ir kitų galimybių aktyviai ir kultūringai praleisti laiką bet kuriuo metų laiku.

 

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *