Anykščių baseine „Bangenis“ – Lietuvos plaukimo čempionatas

Gruodžio 17-19 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vėl šurmuliuos plaukikai. 300 sportininkų, atstovausiantys 19-ai komandų iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos dalyvaus atvirajame 2015 m. Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine.

Paskutinėse šių metų varžybose dalyvaus ir visi šalies plaukimo rinktinės nariai prieš daugiau kaip savaitę grįžę iš Europos plaukimo čempionato Netanijoje (Izraelis): Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Mindaugas Sadauskas, Deivydas Margevičius, Andrius Šidlauskas, Gytis Stankevičius ir Povilas Strazdas. Jeigu vyrų plaukimo rungtys visada būna atkaklios, tai moterų rungtis pagyvins dvi Baltarusijos plaukimo rinktinės narės – Aliaksandra Kavaleva ir Yulia Khitraja taip pat dalyvavusios Europos plaukimo čempionate.

Plaukikams šalies čempionatas yra pagrindinės metų varžybos, todėl sportininkai atvyksta gerai joms pasirengę, pasiekia čempionato ir įvairaus amžiaus grupių Lietuvos plaukimo rekordų.

Pamatyti, ar vandens takeliai plaukikams bus rekordiškai greiti, stebėti pajėgių plaukikų startų, organizatoriai kviečia atvykti į Anykščių baseiną „Bangenis“, Ažupiečių g. 1A.

Įėjimas nemokamas.

Varžybų programa:

Gruodžio 17 d., ketvirtadienį                                          

10.30 val. Parengiamieji plaukimai

17.00 val. Finaliniai plaukimai

Gruodžio 18 d., penktadienį

10.00 val. Kvalifikaciniai plaukimai

17.00 val. Finaliniai plaukimai

Gruodžio 19 d., šeštadienį

9.00  val. Parengiamieji plaukimai

16.00 val. Finaliniai plaukimai

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *