Anykščių kavinių savininkai raginami atlikti socialinę misiją

Ko gero, daugeliui vėlyvą vakarą užsukusių į kurią nors miesto kavinę yra tekę išgirsti perspėjimą, kad virtuvė jau nebedirba. Anykščių kavinių savininkams siūloma užsiimti kooperacija ir netgi atlikti savotišką socialinę misiją – pamaitinti ir po 22 valandos išalkusius miestelėnus bei miesto svečius.

Įsivaizduokit, po 22 valandos užsukate į vieną iš miesto kavinių, o jos aptarnaujantis personalas atsiprašo, kad šį kartą negalės pamaitinti ir draugiškai pasiūlo aplankyti konkurentų užeigą, mat tik joje šįvakar galėsite užsisakyti karštą vakarienę.

Image Rajono tarybos narys Lukas Pakeltis sako, kad tai visai įmanomas scenarijus. Su panašiais dalykais jam teko susidurti verslo reikalais lankantis Vokietijoje, nedideliame, vos 2000 gyventojų turinčiame miestelyje. Ten esą kavinės vakarais dirba pagal slenkantį grafiką, nes taip pigiau, todėl kažkurioje iš jų visuomet galima pavalgyti.

„Sakoma, kad Anykščiuose amžina maisto problema – kur pavalgyti vakare? Reikia paprašyti, kad kavinės savininkas vieną kartą per savaitę dirbtų iki 23 ar 24 valandos. Taip, gal ir neateis daug žmonių, bet gal tokią socialinę misiją vieną kartą per savaitę įmanoma įgyvendinti arba bent jau pabandyti“, – sako L.Pakeltis.

Jeigu tokia viešojo maitinimo įstaigų kooperacija pavyktų ir į ją įsijungtų bent septynios kavinės, visą savaitę Anykščiuose būtų bent viena vieta, kur vėlyvu metu būtų galima gauti karšto maisto.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: