Anykščių medžių lajų takas atidarytas

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šį penktadienį, 15.00 val. Anykščiuose Anykščių šilelyje, perkirpdama simbolinę juostą, atidarė pirmąjį ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje medžių lajų taką. Kreipdamasi į susirinkusiuosius nuo šalia Puntuko akmens pastatytos scenos šalies vadovė sakė: „Visuomet didžiavausi Anykščiais, o šiandien dar labiau“.

Unikalaus turistinio objekto – tako medžių lajų viršūnėmis ilgis yra 300 metrų, aukštis – 21 metras. Tako pabaigoje pastatytas 36 m aukščio bokštas, iš kurio atsiveria Anykščių šilelio, Šventosios upės ir Anykščių apylinkių panorama.

Pirmieji medžių lajų taką kartu su Lietuvos Prezidente išbandė „Valaukio“ ansamblio moterys bei žiniasklaidos atstovai, o norintieji aplankyti naująjį objektą lūkuriavo šalia Puntuko akmens. Čia nuobodžiauti neteko, nes koncertavo Jurgis Didžiulis.

Taigi nuo šiandien Anykščiai turi objektą, į kurį patekti galvoja jau daugelis šalies gyventojų. Tikėtina, kad Šventosios pakrantę ir Šilelio apylinkes išvydę svečiai labiau vertins mus supančios gamtos grožį bei jos trapumą.

 

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: