Nacionalinio transplantacijos biuro nuotr.

Anykščių rajone pasieniečiai iš sraigtasparnio surado dingusį vyrą (video)

Pasieniečių sraipgtasparnio pilotai surengė sėkmingą asmens paieškos operaciją ir Anykščių rajone iš oro aptiko dingusį vyrą. Nuo sekmadienio ieškotas pradingėlis rastas maždaug už puskilometrio nuo socialinės globos namų, kur jis gyvena, gulintis laukuose, aukštoje žolėje.

Antradienį priešpiet VSAT Aviacijos valdybos pasieniečiai gavo prašymą iš policijos. Prireikė VSAT sraigtasparnio ieškant Anykščių rajone dingusio šeštą dešimtį einančio socialinės globos namų gyventojo. Turėta žinių, kad iš globos namų jis išėjo sekmadienį apie 14 val. ir negrįžo.

Dėl sveikatos būklės vyras galėjo sunkiai orientuotis aplinkoje. Žmogaus pasigedę ir nesėkmingai ieškoti bandę globos namų darbuotojai kreipėsi į policijos pareigūnus. Kadangi pradingėlio paieškos buvo nesėkmingos, prireikė pasieniečių pagalbos.

Antradienį apie vidudienį iškart po gauto prašymo iš pasieniečių bazės Paluknyje, Trakų rajone, į orą pakilo VSAT sraigtasparnis „Eurocopter EC120 Colibri”.

Netrukus numanomame vyro dingimo rajone iš oro buvo pradėti paieškos veiksmai, netrukę ir valandos. Tikrindami vietovę pasieniečiai iš sraitasparnio pastebėjo laukuose, aukštoje žolėje, gulintį dingusį vyrą. Nuo čia iki jo gyvenamosios vietos yra maždaug puskilometris. Dvi paras lauke praleidęs žmogus buvo sušalęs, tačiau sąmoningas.

Pasieniečių sraigtasparnis pakibo virš šios vietos, o juo skridę VSAT pareigūnai informacija perdavė žemėje bvusiems policininkams. Šie atskubėjo prie aptikto vyro ir iškvietė greitąją pagalbą.

Pasieniečių sraigtasparnio įgula po šios sėkmingos operacijos tuo metu išskrido į VSAT bazę Paluknyje.

VSAT patarėjas  Giedrius Mišutis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: