Anykščių rajono pašnekovai tikino, kad rimti pokyčiai rajone – jau čia pat

Šios savaitės radijo stoties „Nykščiai“ diskusijų laidoje „Anykščių balsas“ pašnekovais buvo trys rajono tarybos nariai – Gabrielė Griauzdaitė, Lukas Pakeltis ir Arūnas Liogė.

Pirmoji į radijo studiją atskubėjo rajono tarybos narė Gabrielė Griauzdaitė. Jaunoji politikė šiuo metu atostogauja, tačiau tai jai nesutrukdė pabendrauti su radijo klasytojais. Pavyzdys kai kuriems rajono tarybos senbuviams, kurie viešumo baidosi it zuikis miške krentančio lapo.

A.Liogė ir L.Pakeltis radijo diskusijoje demonstravo nebūsiantys tik rajono tarybos „statistais“. Konkretūs jų pasiūlymai, kurių naudą pajus kiekvienas anykštėnas, jau pateikti merui ir netrukus atsidurs rajono tarybos narių darbotvarkėse.

Jaunajai G.Griauzdaitei tarp politikos „vilkų“ nebuvo lengva, tačiau ir ji laidoje pateikė staigmeną – pažadėjo į Anykščius jau artimiausiu metu atvesti investuotoją iš sostinės.

Apie tai, kokias problemas jau pasiruošę spręsti gyventojų išrinktieji, klausykitės diskusijų laidos „Anykščių balsas“ kartojime šeštadienį 11 ir antradienį 14 val. 99,9 FM bangomis.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: