Anykščių šilelis kitaip

Šių metų EDEN (angl. European Destinations of Excellence) projekto konkurse Anykščių šilelis pateko į patraukliausių sveikatos turizmo vietovių penketuką. Anykščių šilelis kaip sveikatos turizmo vietovė kviečia į unikalią ir netikėtų patirčių kupiną kelionę.  Tai ne tik svarbus įvertinimas, bet ir atsakomybė puoselėti šios vietos gamtinę ir kultūrinę aplinką, dalintis patirtimi ir žiniomis.

Sveikatos turizmo aktualumas įgyja vis gilesnę prasmę šiuolaikiniam žmogui. Tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir grįžimas į save, prie intuityvaus buvimo. O kur geriau skleidžiasi mūsų intuicija, jei ne gamtoje? Pasak anykštėno, žolininko Ramūno Daugelavičiaus, laimės pojūtis turi vartus. Šie vartai – tai mūsų pojūčiai. Stebėdami, klausydami, uosdami, ragaudami ir liesdami užmezgame sąmoningą ir darnų ryšį su gamta. Susitelkę į savo kūną ir jo pojūčius, mes pasijuntame gyvi, o tai stiprina tiek fizinę, tiek dvasinę žmogaus sveikatą. Būtent Anykščių šilelyje persipina viskas, ko reikia šiuolaikiniam skubančiam žmogui: dvasinė ramybė, sveikata, kultūra ir aktyvus laisvalaikis.

Anykščių šilelis kaip įkvėpimo šaltis tampa daugeliui žmonių. Čia natūralios kosmetikos kūrėja supažindins su  kvapų pasauliu, kuriame atsipalaiduosite, pasinersite į savo subtilų vidinį pasaulį. Čia taip pat patirsite arbatžolių ir vaistažolių terapinį poveikį, sužinosite, kuo skiriasi iškilmingas arbatos gėrimas nuo kasdieniško gėrimo.

Kiekvieną birželio mėnesį Anykščių šilelis kviečia bendrauti, atsigauti ir pasisemti įkvėpimo Miško festivalyje. Pievoje tarp Šventosios upės ir Puntuko akmens visi susirinkusieji sukuria bendrystę: keliauja miško takais, moko, kaip būti gamtoje, atskleidžia gamtos poveikį savijautai ir sveikatai.

Ramus pasivaikščiojimas Anykščių šilelio pažintiniu eko basų kojų taku, vandens, kvapų terapijos, pirties ir gydomųjų žolelių edukacijos, savo kūno pažinimo bei kvėpavimo užsiėmimai – čia atrasite viską, ko reikia žmogui atkurti gerą savijautą ir maloniai praleisti laiką. 

Anykščių šilelis „kitaip“ būtent ir atskleidžia kitokią patirtį gamtoje, kaip lėtas vaikščiojimas miške, unikalios kūrybinės dirbtuvės ir susitikimai ne tik padeda užmegzti darnų ryšį su gamta, bet ir turi gydomąją galią. Tai vieta, kurioje patirsite gilų, sakralų poilsį ir pasimėgausite vidine tyla. Atvykite ir patys tuo įsitikinkite!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: