Anykščiuose greitosios medicinos pagalbos automobilyje šeštadienį mirė moteris, pranešė policija.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vasario 21 d., 14.40 val., greitosios medicinos pagalbos automobilyje reanimuojant mirė 1943 m. gimusi moteris, gyvenusi Anykščių rajone, Rubikių seniūnijoje.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
ELTA (ELTA)