Anykščius papuoš floristiniai kūriniai

Liepos 24–26 dienomis jau 14-ajį kartą gėlių mylėtojai susirinks Anykščiuose, kad sukurtų ryškius ir akį traukiančius floristinius meno kūrinius. Šiemet floristiniai kilimai ir kompozicijos papuoš 580-ajį miesto gimtadienį minintį miestą.

Anykščių rajono savivaldybės organizuojamame Tarptautiniame floristinių kilimų konkurse dalyvaus 21 komanda iš Latvijos ir Lietuvos. Planavusi dalyvauti Lenkijos komanda į konkursą nebeatvyks.  Dalyviai, nusprendę išmėginti savo jėgas kuriant floristinius kūrinius, Vyskupo skvere varžysis trejose konkursinėse grupėse: A grupės konkursantai turės sukurti ne mažesnį nei  10 kvadratinių metrų floristinį kilimą, B grupės dalyviai kurs mažesnio ploto kilimus, o C grupės dalyviai kurs kompozicijas, aukštesnes arba platesnes nei  2,5 metro. Darbų išpildymui             bus naudojami tik augalai arba jų dalys: žiedai, lapai, sėklos ir kt. Konkurse dalyvaujančios komandos rinks labiausiai Anykščių miesto šventės ir konkurso temą „Anykščiai. Čia gera“ atspindintį floristinį kilimą.

Šeštadienį, liepos 25 d. nuo 9 val. floristinius kilimus ir kompozicijas vertins komisija, o 15 valandą šalia Anykščių kultūros centro bus apdovanoti 14-ojo Tarptautinio floristinių kilimų konkurso „Anykščiai. Čia gera“ nugalėtojai. Įvairiaspalviai kūriniai iš augalų džiugins anykštėnus ir miesto svečius iki rugpjūčio 3 dienos.

Anykščių miesto šventė kasmet pritraukia tūkstančius svečių iš Lietuvos ir užsienio.            

Miesto šventės programa: www.anyksciai.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: