Anykštėnai bei miesto svečiai už auką Ukrainai jau įsigijo meno kūrinių už 4710 eurų

Gegužės mėnesį Koplyčioje – pasaulio anykštėnų kūrybos centre vykusi jungtinė menininkų paroda „Pirk meną – paremk Ukrainą“ keičia pavidalą ir tampa virtualia paroda. Parodos iniciatoriai Anykščių menų centras kartu su Pasaulio anykštėnų bendrija džiaugiasi, kad didelio susidomėjimo sulaukusi spalvinga paroda subūrė net 47 profesionalius meno kūrėjus – tapytojus, skulptorius, keramikus, grafikus, stiklo ir tarpdisciplininio meno kūrėjus. Parodoje dalyvavo tiek menininkai iš Anykščių, tiek žymūs, nusipelnę kūrėjai iš visos Lietuvos. Visi kūrėjai po vieną, ar kelis darbus dovanojo kilniam tikslui – paremti Ukrainą.

Per gegužės mėnesį už aukas Ukrainai lankytojai įsigijo net 47 meno kūrinius. Aukų suma – net 4710 eurų! Lėšos pervestos į Ukrainos paramos fondus „Blue/Yellow“ bei Ukrainos ambasados Lietuvoje projektui „Aš esu Ukraina“.  Darbų kainos svyravo nuo 15 iki 1000 eurų. Apžiūrėti parodos žmonės keliavo iš visos Lietuvos, o meno kūrėjų dovanoti darbai naujus namus rado Anykščiuose, Lietuvos miestuose ir net Prancūzijoje.

Parodai pasibaigus Koplyčioje, ją apžiūrėti ir įsigyti kūrinių, galima virtualiai, apsilankius adresu https://amenucentras.lt/virtuali-paroda-pirk-mena-paremk…/ Likusius darbus asmeniškai apžiūrėti gyvai galima ir atvykus į Koplyčią – Pasaulio anykštėnų kūrybos centrą (Vilniaus g. 36, Anykščiai).

Dėkojame visiems dovanojusiems, įsigijusiems ir aukojusiems. Stiprybė yra vienybėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: