Apdaužyto automobilio savininkui draudikų apmulkinti nepavyko

Dar praėjusių metų lapkričio 12-ąją Panevėžio rajone Bernatonių kaime dvidešimtmetis panevėžietis manevruodamas automobiliu “Ford” atsitrenkė į stovintį 23 metų irgi panevėžiečio lengvąjį automobilį “Audi A 4”. Kaip jau įprasta tokiais atvejais, vyrai užpildė autoįvykio deklaraciją, o “Audi” vairuotojas kreipėsi į draudimo bendrovę dėl avarijoje patirtų nuostolių atlyginimo.

“Audi” vairuotojas iš draudikų norėjo gauti šiek tiek taugiau kaip 1,8 tūkst. eurų, tačiau pastarieji nustatė, kad mašinos savininkas nori gauti gerokai daugiau nei avarijos metu buvo padaryta žala. Jies nuostolius buvo linkę vertinti tik šiek tiek daugiau kaip 800 eurų.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniojo specialisto Tado Martinaičio teigimu, draudikai neneigia draudiminio įvykio ir pasirengę atlyginti nuostolius, tačiau yra įsitikinę, kad pareiškėjas užsiprašė 1 032,99 euro daugiau nei priklausytų.

Todėl dėl bandymo sukčiauti ir pasipelnyti prieš “Audi” vairuotoją pradėtas ikiteisminis tyrimas. Policijos pareigūnai taip pat aiškinsis ar į avariją patekusių automobilių vairuotojai nėra pažįstami ir ar avarija nebuvo iš anksto suplanuota.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: