Apdovanoti dar vieno kryžiažodžių žaidimo laimėtojai

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) direktorius Jonas Narbutas šiandien įteikė prizus Panevėžio TLK kryžiažodžių žaidimo „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“, skelbto dienraštyje „Sekundė“, laimėtojams. Prizus atsiėmė 3 panevėžiečiai: 69 m. Valerija Daukantienė, 79 m. Konstantinas Žemaitis ir 47 m. Erika Kutkienė. Tuo pat metu Utenoje apdovanoti uteniškiai žaidimo laimėtojai.

Spalio mėnesį „Sekundėje“ ir dienraštyje „Utenos diena“ paskelbti du Panevėžio TLK sudaryti kryžiažodžiai. V. Daukantienė teisingai išsprendė juos abu, kiti žaidimo dalyviai sprendė po vieną kryžiažodį. Iš viso kryžiažodžius sprendė 16 dalyvių, iš jų 11 – panevėžiečiai. Kiekvieno regiono laimėtojai atskirai buvo renkami burtų keliu arba apdovanojami vieninteliai teisingai ir teisingiausiai atsakiusieji į klausimus. Žaidimas, atsižvelgiant į tai, kad 2015 m. skelbiami Orios senatvės metais, buvo skirtas 45 m. amžiaus ir vyresniems gyventojams.

Apdovanotieji teigė mėgstantys spręsti kryžiažodžius, tad visai smagu esą buvę pamiklinti atmintį ir prisiminti turimas žinias apie sveikatą, privalomąjį sveikatos draudimą ir ligonių kasas.

V. Daukantienė teigė dažnai perkanti ir sprendžianti kryžiažodžius, tad prie ligonių kasos kryžiažodžių ilgai neužtruko. Bet moteris pripažino, jog kai kurie klausimai buvo gana sukti, tad prireikė ir dukters, turinčios medicininį išsilavinimą, pagalbos.

Rugsėjo pabaigoje Panevėžio TLK kryžiažodžius sprendė ir tie, kurie lankėsi parodoje „Expo Aukštaitija 2015“. Laimėtojams taip pat įteikti prizai.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: