AINA.LT nuotr.

Apdovanoti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ nugalėtojai

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas, pavaduotojas Petras Luomanas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė apdovanojo tradicinio Savivaldybės skelbiamo moksleivių fotokonkurso „Panevėžys – mano miestas“ nugalėtojus.

„Čia Panevėžį matome visokį – žaismingą, sportuojantį, jaunatvišką, užburiantį naktiniais vaizdais… Kiekviename darbe atsiskleidžia jų autorius, požiūris į supančią aplinką, tai, kas jam svarbiausia. Džiaugiuosi, kad būdami skirtingo amžiaus, patirčių, skirtingai matydami ir suprasdami mus supantį pasaulį, galite drąsiai pasakyti: Panevėžys – mano miestas. Dėkoju už šiuos puikius darbus, pristatančius mūsų miestą. Tikiuosi, kad ir toliau dalinsitės savo kūryba su miesto žmonėmis. Ačiū visiems“, – sakė meras R. Račkauskas.

Šiemet konkursui daugiau kaip 160 nuotraukų pateikė 26 moksleiviai iš J. Balčikonio, 5-osios, J. Miltinio, K. Paltaroko, „Minties“ gimnazijų, „Šaltinio“ ir „Rožyno“ progimnazijų, „Vilties“ progimnazijos, M. Karkos pagrindinės mokyklos.

16 nugalėtojų darbai eksponuojami parodoje Savivaldybėje. Tai Kristupas Šiurskas, Laura Žibutytė, Gustė Tuomaitė, Laura ir Gelmina Zdanevičiūtės, Lina Česnakaitė, Lukrecija Taraškevičiūtė (K. Paltaroko gimnazija), Gabija Mukaitė ir Otilija Tolušytė (J. Balčikonio gimnazija), Monika Navakaitė ir Erika Monika Zakarevičiūtė („Rožyno“ progimnazija), Simonas Baronas, Julija Špakovaitė ir Gediminas Leika (5-oji gimnazija), Nedas Domkus („Vilties“ progimnazija), Erikas Skrupskelis (J. Miltinio gimnazija).

Konkurso „Panevėžys – mano miestas“ nugalėtojams įteikti 15 Eur vertės dovanų čekiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: