AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Apdovanoti metų visuomenės sveikatos specialistai

2018 m. spalio 30 d. Kelmėje vyko mokslinė praktinė konferencija „Vėžio prevencijos ir kontrolės ateitis – palankūs sprendimai ir bendradarbiavimas“.

Konferenciją organizavo Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Pasaulio sveikatos organizacijos biuras Lietuvoje ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Renginyje dalyvavo Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis, kuris yra atsakingas už sveikatą ir maisto saugą.

Konferencijos metu Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija apdovanojo geriausius metų visuomenės sveikatos specialistus.

Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai įstaigos metų specialistu išrinko Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistę Stanislavą Subačienę. Kolegos Stanislavą įvertino už ilgametį darbą (daugiau nei 40 metų) vaikų sveikatos priežiūros srityje, už atsidavimą, darbštumą, kruopštumą ir meilę savo darbui, už dalyvavimą renginiuose ir projektuose savivaldybės ir nacionaliniu lygmeniu.

Apdovanojimus specialistams įteikė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė Danguolė Avižiuvienė, Vytenis Povilas Andriukaitis ir Pasaulio sveikatos organizacijos biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė.

Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.