Apdovanoti nusipelnę 2020-ųjų Aukštaitijos regiono verslininkai

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamame metiniame narių apdovanojimų renginyje. Čia buvo pasveikinti, pagerbti ir apdovanoti 2020-ųjų Aukštaitijos regiono verslininkai, verslo įmonės, kurios savo kasdieniu darbu įrodė, kad viskas įmanoma, jei sieki savo užsibrėžto tikslo.

„Malonu matyti jus čia ir pagaliau betarpiškai pasisveikinti, pabendrauti, pasidžiaugti pasiekimais ir žinoma tuo, kad daugiau nei metus trunkanti pandeminė izoliacija, panašu, eina į pabaigą. Deja, metai nepraėjo be netekčių. Panevėžio verslo bendruomenė neteko išskirtinės asmenybės, Panevėžys neteko aktyvaus miestiečio, Metų panevėžiečio Alfredo Zigmanto. Jo šeimai ir bendražygiams linkiu stiprybės, ryžto ir energijos tęsti pradėtus darbus. Linkiu, kad liūdni dalykai liktų praeity, o patirtys virstų sėkme visuose jūsų darbuose. Taigi, džiaugiuosi šiandien galėdamas pasveikinti 2020 m. geriausią inovatyvią įmonę. Panevėžiui, žengiančiam Pramonė 4.0 kryptimi ir siekiančiam stiprinti inžinerijos, pramonės kompetencijas, besidžiaugiančiam aukštos kvalifikacijos darbo vietų kūrimu smagu šį apdovanojimą skirti UAB „Techninis projektas“- sveikinimo kalbą sakė meras R. Račkauskas.

Inovatyviausios Panevėžio įmonės nominaciją pelniusi UAB „Techninis projektas“ – inžinerinė kompanija dirbanti pramoninių įrenginių tiekimo įvairioms pramonės šakoms srityje. Aukštos kvalifikacijos patyrę konstruktoriai, elektros inžinieriai, projektų vadovai ir gamybos personalas randa sprendimus net ir sudėtingiausioms užduotims. Įrenginiai projektuojami ir gaminami, panaudojant naujausius mokslinius ir technologinius pasiekimus, naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir komplektuojantys elementai.

Renginyje Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklas už 2020 metų veiklos rezultatus įteiktas uždarajai akcinei bendrovei „Tyla“ pernai paminėjusiai savo veiklos 30-metį. Toks pats ženklas už aktyvią visuomeninę veiklą bei pagalbą Panevėžio gydymo įstaigoms įteiktas UAB „Kalnapilio -Tauro grupė“ bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui – Aukštaitijos regiono profesinio mokymo lyderei.

Geriausios Panevėžio apskrities gamybos įmonės tapo – UAB „Schmitz Cargobull Baltic“, nuolat kurianti naujus gaminius ir beveik 90 procentų priekabų ir puspriekabių eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių bei UAB „Geld Baltic“, vos prieš keletą metų įkurta įmonė, gaminanti liofilizuotus produktus.

Geriausios Panevėžio apskrities paslaugų įmonės pripažintos UAB „Panevėžio butų ūkis“, sunkiu karantino metu puikiai organizavusi darbus, aptarnavusi klientus ir net padidinusi paslaugų apimtis bei UAB „SDG“, kurios teikiamos paslaugos pasižymi aukštais intelektualiais reikalavimais darbuotojams, plačiu inžineriniu spektru bei sprendimų verslui gausa.

2020 metų Lietuvos eksporto prizas įteiktas UAB „Soltera“. Įmonė yra įdiegusi naujos technologijos agro perlito gamybos liniją.

Iškilmingame renginyje įteiktos Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinės „Darbo žvaigždės“. Jomis apdovanoti bendrovės „Tyla“ generalinis direktorius Laimutis Januševičius ir tos pačios bendrovės direktorius Egidijus Butėnas bei UAB „Utenos krosnys“ generalinis direktorius Remigijus Bracas.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės“ medaliais apdovanoti: UAB „Schmitz Cargobull Baltic“ SSF cecho meistras Albertas Rusteika, tos pačios įmonės planavimo ir gamybos vadovas Tautvydas Švežikas, UAB „Tyla“ vyriausioji buhalterė Loreta Laužikienė ir elektrikas Laimis Drevinskas.

„Lietuvos eksporto prizu 2020“ apdovanota UAB „Samsonas Motorsport“ gaminanti pavarų dėžes bei komponentus lenktyniniams automobiliams.

                      Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: