Apdovanoti teisingai kryžiažodžius išsprendę parodos lankytojai

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atsakingi darbuotojai, peržiūrėję parodos „Expo Aukštaitija“ lankytojų, sprendusių ligonių kasos sudarytus kryžiažodžius „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“, atsakymus, išrinko 3 šio žaidimo laimėtojus ir pakvietė į Panevėžio TLK atsiimti prizų.

Žaidimo laimėtojomis tapo panevėžietės: Ona Petrikonienė, teisingai išsprendusi 2 kryžiažodžius; Elena Steponavičienė ir Danutė Remeikienė, išsprendusios po 1 kryžiažodį. Žaidimo dalyvėms įteiktos Panevėžio TLK reprezentacinės dovanos, o įstaigos direktorius Jonas Narbutas ir jo pavaduotoja Alma Čiplienė padėkojo panevėžietėms už dalyvavimą žaidime ir puikias žinias bei palinkėjo rūpintis savo sveikata.

Net 2 kryžiažodžius teisingai išsprendusi O. Petrikonienė prisipažino pirmiausia atspėjusi raktinius žaidimo žodžius, o tada nesunkiai įveikusi ir kitus klausimus. Ilgėliau, sako, užtrukusi tik ties vienu klausimu.

D. Remeikienė suklydo ieškodama atsakymo tik į patį paprasčiausią klausimą – ji ne iš karto suprato, kaip vadinasi teritorinės ligonių kasos skyrius, atsakingas už sutarčių su gydymo įstaigomis sudarymą.

E. Steponavičienei visi klausimai pasirodė nesunkūs, nes atsakant į juos pasitarnavo medicininis išsilavinimas.

Žaidimo laimėtojos teigė mėgstančios spręsti kryžiažodžius, tad visai smagu esą buvę pamiklinti atmintį ir prisiminti apie sveikatą, privalomąjį sveikatos draudimą ir ligonių kasas turimas žinias.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: