Apie policijos pareigūnų veiklą – Darbo biržoje registruotiems jaunuoliams

Apie policijos pareigūnų veiklą – Darbo biržoje registruotiems jaunuoliams

946
0
DALINTIS

Birželio 15 d. Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Panevėžio teritorinėje darbo biržoje registruoti jaunuoliai, norintys daugiau sužinoti apie pareigūnų darbo specifiką ir kasdienybę.

Patirtimi su svečiais sutiko pasidalyti kriminalistas A. Palujanskas. Papasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria nusikaltimų tyrėjai ir asmenines savybes, kurių labiausiai reikia siekiant tapti kriminalinės policijos darbuotoju. Patirtimi pasidalino Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio vyriausioji specialistė Danguolė Urbonienė. Pastaroji pristatė policijos pareigūnų darbo savitumą ir eismo saugumo užtikrinimo veiklą.

Jaunuoliai susipažino su Dainiaus Dragūno, Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimų valdybos viršininko, darbo patirtimi. Jis papasakojo, kuo skiriasi darbo specifika dabartiniais laikais ir prieš 15–20 metų. Taip pat akcentavo, kad darbas labai įdomus, nemonotoniškas.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyrius supažindino su profesijos įgijimo galimybėmis, pretendentams keliamais reikalavimais, studijų programomis, stojimo sąlygomis ir tvarka. Pabrėžė, kad policininko darbas reikalauja ne tik kantrybės, nes dirbti tenka su įvairių socialinių sluoksnių, įsitikinimų ir pažiūrų žmonėmis, bet ir drąsos, budrumo, gero fizinio pasirengimo, ištvermės, atsakomybės.

 
Karolina Miganovičienė

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.