Pixabay nuotr.

Apleistų pastatų savininkai mokės didesnį nekilnojamojo turto mokestį

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino nekilnojamojo turto, kuriam 2023 metais  taikomas 3 proc. mokesčio tarifas, sąrašą.

„Apleisti, neprižiūrimi pastatai ne tik blogina miesto vaizdą, bet ir neretai kelia grėsmę gyventojų saugumui bei jų sveikatai, todėl siekiame, kad tokių pastatų mieste neliktų. Dar šią vasarą parengėme preliminarų apleistų bei neprižiūrimų statinių sąrašą. 3 savininkai buvo informuoti, kad jiems priklausantis apleistas nekilnojamasis turtas kitąmet gali būti apmokestintas padidintu iki 3 procentų nekilnojamojo turto mokesčiu. Visų pastatų savininkai galėjo susitvarkyti pastatus arba bent jau atlikti veiksmus, kad nepatektų pašaliniai asmenys ir nekeltų grėsmės aplinkinių saugumui, o po to prašyti Savivaldybės išbraukti juos iš sąrašo. Vienas savininkas savo pastatą susitvarkė, kiti du – ne“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Tarybos sprendimu, dvigubai didesnis nekilnojamojo turto mokestis nustatytas 2 apleistiems, neprižiūrimiems ar nenaudojamiems objektams – Ramygalos g. 111 A esančiam malūnui ir Žiedo g. 17 esančiam pastatų kompleksui.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: