Home Apollo kinas

Apollo kinas

Panevėžyje atidarytas pirmasis Lietuvoje kino teatras „Apollo“

2019 m. rugpjūčio 10-11 d. savaitgalį Lietuvoje duris atvėrė pirmasis Estijos įmonių grupės valdomas kino teatras „Apollo“. Daugiau nei 500 žiūrovų talpinančiame teatre įdiegti šiuo metu pasaulyje pažangiausi kino projektoriai, kurių transliuojamu vaizdu lankytojai gali mėgautis tuo pačiu išbandydami kitas naujoves Lietuvoje – kelis žmones talpinančius krėslus-sofas, bilietus bei užkandžius įsigyti savarankiškai kino teatre įrengtoje savitarnos zonoje. Be naujausio repertuaro filmų peržiūros centras pritaikytas Panevėžyje organizuoti kito formato renginius – seminarus, pristatymus, verslo konferencijas.

„Kino žiūrovai visame pasaulyje, taip pat ir Baltijos šalyse, rinkdamiesi šį laisvalaikio praleidimo būdą, visų pirma tikisi patogios ir akiai malonios pramogos. Šiuo požiūriu Estija, turinti moderniausius kino teatrus, išsiskiria ir didžiausių lankytojų skaičiumi, tenkančiu tūkstančiui šalies gyventojų. Lietuvoje ir Latvijoje situacija kiek skiriasi dėl iki šiol mažesnio modernių kino teatrų skaičiaus. Atitinkamai, įrengdami pirmąjį „Apollo“ Lietuvoje, visos šalies ir, visų pirma, Panevėžio gyventojams suteikėme galimybę išbandyti šiuo metu pasaulyje pažangiausių kino projektorių kuriamą vaizdą“, – sakė „Apollo“ kino teatrus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje valdančios kompanijos „Apollo Kino Baltic“ vadovė Kadri Arm.

Pasak jos, įrengiant kino teatrą prekybos centre „Babilonas“, pilnai atnaujinta ir garso įranga – buvusio kino centro erdvėse įdiegta specialiai „Apollo“ sukurta garso sistema. „Natūralesnių spalvų vaizdą ir į siužetą įtraukiantį garsą Panevėžio gyventojai ir svečiai galės patirti tuo pačiu išbandydami naujieną šalyje – keliems žmonėms skirtas dvigubas kėdes-sofas, taip pat – žvaigždžių krėslais vadinamas kėdes – nusistatyti patogią jų poziciją, pasinaudoti šildymo funkcija, o užsisakę užkandžių bei gėrimų – vakarieniauti neišeidami iš kino salės“, – sakė K. Arm.

Naujausiame kino teatre Lietuvoje įrengtos trys kino salės, talpinančios atitinkamai 254, 110 ir 58 žiūrovus. Prieš tai prekybos centre veikusio kino centro vietoje įkūrus naująjį „Apollo“, taip pat išplėstas jo plotas – pirmajame aukšte įrengta šiuolaikinė savitarnos erdvė, kurioje miesto gyventojai ir svečiai įsigyti kino bilietus, taip pat užsisakyti užkandžių ir gėrimų kviečiami pasinaudojant savitarnos kasomis. Išbandyti naujovę pradžioje lankytojams padės kino centro darbuotojai – iš viso „Apollo“ sukurtos 26 naujos darbo vietos.

Pirmąjį Lietuvoje kino teatrą „Apollo“ atidarę Panevėžyje, jo valdytojai antrąjį planuoja įrengti šalies sostinėje Vilniuje. Iš viso trijose Baltijos šalyse „Apollo Kino Baltic“ valdo dar 10 kino teatrų: devynis Estijoje – Talino, Tartu, Parnu, Narvos ir Kuresarės miestuose, bei š.m. pavasarį atidarytą Latvijoje, Rygoje. Estijos įmonių grupei „Apollo Group“, be „Apollo Kino Baltic“, taip pat priklauso „Apollo“ knygynai, „Blender“ sulčių barų tinklas, ledainės „IceCafe“ ir filmų platinimo bendrovė „Baltic Film Distribution“.

Apie „Apollo“ kinas Panevėžys

„Apollo“ kino teatras Panevėžyje yra įsikūręs pirmame ir antrame PC „Babilonas“ aukštuose. Kino teatre įrengtos trys aukščiausio lygio salės, kuriose telpa beveik 530 žmonių. Be įprastų klubo narių vietų, kiekvienoje salėje yra patogios dvivietės ir „Žvaigždžių“ kėdės, kurios yra itin patogios žiūrint filmus su draugu ar antrąja puse.

„Žvaigždžių“ vieta – „Žvaigždžių“ vietose yra įrengtos reguliuojamos kėdės maksimaliam Jūsų patogumui. Kėdėse taip pat yra kilnojami stalai su puodelių laikikliais. Didžiausias šios vietos privalumas yra staliukų aptarnavimas, taigi ateidami į salę galite nieko su savimi nesinešti. Tarp dviejų kėdžių yra išmanusis įrenginys su specialia programa, per kurią pateikus užsakymą šis yra atnešamas padavėjo.

⦁ Šios itin patogios kėdės yra paskutinėse salės eilėse.

⦁ Elektroniniu būdu reguliuojamos nugaros ir kojų atramos.

⦁ Kilnojamas stalas su puodelio laikikliu.

⦁ Staliukų aptarnavimas. Tarp dviejų kėdžių yra išmanusis renginys, per kurį galima pateikti užsakymą.

⦁ Šildomos kėdės.

Dvivietės kėdės – vietos dviems asmenims su puodelių laikikliais abiejose pusėse ir reguliuojamu porankiu tarp kėdžių. 

⦁ Dvivietės kėdės puikiai tinka kino teatro vizitui su partneriu.

⦁ Į viršų ir į apačią judami porankiai sėdynės viduryje.

⦁ Du puodelių laikikliai.

Klubo narių kėdės – įprastų, tačiau itin patogių Klubo narių kėdžių kiekvienoje salėje yra daugiausiai. Šios kėdės turi porankius ir puodelių laikiklius.

⦁ Patogios kėdės, kurių yra daugiausiai kiekvienoje salėje.

⦁ Daug vietos kino teatro lankytojams su ilgesnėmis kojomis.

⦁ Porankiai.

⦁ Puodelių laikikliai.

SALĖS  VIETŲ SKAIČIUS   KLUBO NARIŲ VIETOS ŽVAIŽDŽIŲ VIETOS 
 1 ekranas 314 256 38
 2 ekranas 139 112 13
 3 ekranas  80 10 10

Susiję straipsniai:

Apollo kino teatro repertuaras 

Panevėžyje veiklą pradeda APOLLO kino teatras

Ką 25-asis „Kino pavasaris“ parodys Panevėžyje?