LNK nuotr.

Apsinuoginusias įžymybes fotografuojantis Gediminas Žilinskas: nesu alkanas žvėris, kuris puola ant kiekvienos nuogos moters

37-us karjeros metus skaičiuojantis fotografas Gediminas Žilinskas drąsiai gali vadintis daugiausiai apsinuoginusių įžymybių įamžinusiu fotografu. Savo karjerą vyras pradėjo dirbdamas fotoreporteriu ir fiksuodamas karščiausius įvykius. LNK laidoje „Bus

visko“ Gediminas atskleis, kad tuomet ne kartą teko vienu lėktuvu skristi su svarbiausiais šalies pareigūnais, tačiau valstybinių paslapčių bei įslaptintos informacijos stengėsi negirdėti. O savo fotografijos kryptį pakeitė vartydamas kadaise pas tėtį rastus vyrams skirtus žurnalus.

Asta Valentaitė, „69 danguje“ merginos, Živilė Vaškytė, Ineta Stasiulytė – tai tik dalis garsių moterų, drąsiai nusimetusių savo drabužius prieš Gedimino fotoobjektyvą. Turbūt kiekvienas pagalvojame, kaip dirbant su apsinuoginusiomis gražuolėmis pavyksta suvaldyti savo vyriškus instinktus, tačiau Gediminas tik nusijuokia. „Man niekada netrūko moterų dėmesio, nesu kažkoks alkanas žvėris, kuris puola ant kiekvienos nuogos moters, o ir fotosesijos metu viskas atrodo visai kitaip, nei daugelis galėtų įsivaizduoti“.

„Bus visko“ Gediminas prisimins pačią pirmą fotosesiją, kai drebančiomis rankomis fotografavo nuogą moterį. Tai buvo kadaise labai garsus modelis – Skaistė Steikūnaitė. Tuo metu pirmasis nuogas viršelis buvo įamžintas su tuo metu ką tik išgarsėjusia amžinatilsy Agne Jagelavičiūte. „Ji pati pasidažė, išeina iš dušo tokia drąsi, aš galvoju vau kokia graži moteris. Tai buvo labai nuogas viršelis“, – dalinsis Gediminas.

Laidoje Gediminas atviraus, kad jo antrosios pusės niekada nedemonstravo pavydo, priešingai, visada palaikydavo ir dažnai net darbavosi už kadro kartu. Laidoje vyras prisimins septynerius metus trukusius santykius su garsiu modeliu Deimante Kazėnaite ir atskleis, kad pagrindinė jų skyrybų priežastis buvo tai, kad nei vienas nebuvo savimi. Gyveno įsivaizdavimu, kuo nori būti ir abiem rūpėjo, kaip viskas atrodo iš šalies.

„Buvo taip, čia stilius, čia įvaizdis, čia reikalai, o tai pala, pala, o tu mane išvis matai? Aš nesuprantu, ko tu nori, tu nesupranti, ko aš noriu gyvenime“, – atviraus vyras.

Santykiams nutrūkus, į naujus Gediminas šokti neskubėjo ir laidoje atskleis, kad šilumos bei jaukumo ieškojo trumpalaikiuose nuotykiuose, kuriuose moterims niekada nemelavo. „Nebijojau pasakyti – tu man patinki, mane jaudina tavo kūnas. Aš tikrai tavęs neįsimylėjau, bet manau, kad galime turėti gerą laiką. Manau, kad toks tiesus pasakymas rodo didesnę pagarbą moteriai nei makaronų kabinimas ir melavimas“, – laidoje dalinsis vyras ir atskleis, kad yra daugybė moterų, kurios taip pat neieško įsipareigojimų ir joms reikia tiesiog fizinio artumo.

Šeimą su  dvidešimt penkeriais metais jaunesne sužadėtine Beatriče Brusokaite sukūręs vyras atviraus, kad džiaugiasi atradęs savo antrą pusę. Šalia šios moters jis jaučiasi atsipalaidavęs, visada gali būti savimi ir, nepaisant amžiaus skirtumo, nuo pat santykių pradžios žinojo, kad nori, jog Beatričė taptų jo vaikų mama. Prieš kiek daugiau nei dvejus metus susižadėjusi pora šeimos pagausėjimą planavo pusę metų. Apie tai, kad laukiasi, moteris sužinojo prabėgus vos mėnesiui po sužadėtuvių. Jautrią akimirką, kaip Beatričė pranešė džiugią žinią, Gediminas laidoje „Bus visko“ pasakos su ašaromis akyse. Sunkiai jaudulį tvardys ir kalbėdamas apie artėjančias vestuves, kurias pora planuoja iškelti tuomet, kai sūnus Kosmosas bus tiek paaugęs, kad ne tik galės pats vaikščioti, bet ir prisimins tėvelių šventę.

Laidoje 48-erių Gediminas atviraus apie tai, kad sūnaus gimimas yra gražiausias jo gyvenime nutikęs dalykas. Vyras atviraus, kad jam puikiai sekasi suderinti darbus bei kokybišką laiką su sūnumi, tačiau atskleis, kad tėvystė kartais tampa iššūkiu tokiems poros santykiams, kokie jie buvo anksčiau. „Aš noriu, kad mes vėl būtume meilužiai. Vaikas tam tikrai netrukdo, bet laiko tam, deja, lieka mažiau“, – neslėps Gediminas.

Apie tai, kada pora ketina atšokti vestuves, kodėl sūnui davė neįprastą Kosmoso vardą ir su kokiais sunkumais susiduria augindami sūnų – jau šį antradienio vakarą „Bus visko“ laidoje 20 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: