Policijos departamento nuotr.

Apsižodžiavimas vos nenusinešė jauno žmogaus gyvybės

Panevėžio policijos pareigūnai itin greitai išaiškino įtariamąjį, kurio konfliktas su nukentėjusiuoju vos nesibaigė jauno žmogaus mirtimi.

Balandžio 12 d. 4.43 val. Panevėžio apskrities policijos budėtojai gavo pranešimą, kad Panevėžyje, Naujamiesčio gatvėje, guli sužalotas ir smarkiai kraujuojantis jaunuolis. Skubiai išsiuntę ekipažą, minėtoje vietoje pareigūnai rado be sąmonės gulintį 22 metų panevėžietį. VšĮ Panevėžio Respublikinėje ligoninėje jam nustatytos dešinės kojos kirkšnies ir blauzdos durtinės žaizdos, krūtinės ląstos durta žaizda su plaučio pažeidimu, pneumotoroksas, kairiojo peties ir dilbio pjautinės žaizdos ir 1,12 promilės girtumas.

Neturėdami jokios informacijos, kaip ir kodėl jaunuolis buvo sužalotas, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai nenuleido rankų ir jau balandžio 13 d. išaiškino grupę asmenų, galėjusių dalyvauti konflikte, ir sulaikė 23-ejų panevėžietį, kuris, įtariama, sužalojo minėtą jaunuolį.

Pareigūnai itin greitai išsiaiškino, kad balandžio 12 d. naktį nukentėjęs 22 metų panevėžietis ėjo Klaipėdos gatve ir susižodžiavo su viename daugiabučio balkone buvusiais jaunuoliais. Tarp grupės neblaivių asmenų kilo konfliktas, kurio metu ir buvo smarkiai sužalotas 22-metis. Šiuo metu nukentėjusysis gydomas ligoninėje, jo būklė stabili.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 135 str. („Sunkus sveikatos sutrikdymas“). Sulaikytam 23-ejų įtariamajam pareikšti įtarimai pagal minėto straipsnio 2 dalies 8 punktą, kuris numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 12 metų. Balandžio 15 d. sunkiu sveikatos sutrikdymu įtariamą ir policijai žinomą panevėžietį teismas leido suimti 1 mėnesiui.

 

Rasa Černauskaitė

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: