Pradžia Bendruomenės naujienos Apskritojo stalo diskusijoje dalinosi patirtimi

Apskritojo stalo diskusijoje dalinosi patirtimi

820
0

Balandžio 14 dieną į Panevėžio lopšelį – darželį „Draugystė“ susirinko būrelis ikimokyklinių įstaigų specialistų, teikiančių kompleksinę specialiąją pagalbą. Vyko apskritojo stalo diskusija „MANO PATIRTIS – UGDYMO SĖKMĖS GARANTAS“.

Į renginį atvyko specialistų komandos iš Kastyčio Ramanausko, „Pasakos“, „Vaikystės“, „Voveraitės“ lopšelių – darželių. Dalyvavo ir visi „Draugystės“ specialistai. Idėja surengti apskritojo stalo diskusiją kilo „Draugystės“ specialiosios paskirties grupių logopedėms metodininkėms E. Mačinskienei ir V. Nevierienei. Pritarė ir įstaigos psichologė J. Štarienė. Diskusijos tikslas – specialiosios pagalbos specialistų profesinės patirties sklaida, siekiant sėkmingesnio vaikų ugdymo, bendravimo ir bendradarbiavimo tarpusavyje.

Jaukioje aplinkoje, vaišinantis kava, kiekviena komanda trumpai pristatė savo įstaigas, veiklos specifiką ir skirtingumus, teikiant vaikams specialiąją ugdymosi pagalbą. Klausantis pristatymų, dalyviams iškilo įvairių klausimų, kurie peraugo į diskusijas. Specialistai diskutavo apie ugdymo metodus, darbo refleksijos formas, aplinkos kūrimo būdus. Renginio pabaigoje „Draugystės“ psichologė pasiūlė atsipalaiduoti ir išbandyti piešimo ant stiklo terapiją. Dalyviams buvo įteikti stikliniai puodeliai, specialūs dažai ir specialistai piešė… Susikaupimas, ramybė, smalsumas – kaip pavyks… Pavyko puikiai! Kiekvienas diskusijos dalyvis susikūrė nepakartojamą puodelį arbatai!

Apibendrinant diskusiją, organizatorės paprašė dalyvių drauge pasodinti ugdymo sėkmės medį. Specialistai ant popierinių gėlės žiedų užrašė savo sėkmės žodį, frazę ar sakinį. Juos priklijavo prie medžio, kuris padarytas iš popierinių vaikų rankyčių. Medis pražydo ugdymo sėkmės žiedais!

Renginio dalyviai sustojo bendrai nuotraukai ir nutarė, kad tai tikrai ne paskutinė apskritojo stalo diskusija tarp specialiosios pagalbos specialistų, nes galėjo patys pasidalinti savo profesine patirtimi ir išgirsti kitų.

 
Panevėžio lopšelio – darželio „Draugystė“ logopedė metodininkė E. Mačinskienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.