Laisvalaikis - Mada - 2021-01-29

Apšvietimas namuose – galimybė pagyvinti interjerą

Kuriatės naujuose namuose arba manote, kad atėjo laikas kažką keisti senuosiuose? Tam, kad sukurtumėte išskirtinį namų įvaizdį, visai nebūtina imtis radikalių pokyčių. Galbūt tiesiog reikia kiek kitokios šviesos? 

Apšvietimas kuria namų stilių

Apšvietimo svarba ryški kiekvienuose namuose. Tiesa, tai toli gražu nėra vien tik patogumo garantas. Įvairios apšvietimo idėjos puikiai prisideda prie interjero dizaino kūrimo. Neretai tiesiog užtenka pakeisti šviestuvus, ir namai nušvinta visiškai kitomis spalvomis užtikrinant malonesnę atmosferą ir gerą savijautą. Tuo labiau, kad apšvietimo variantų yra labai daug, kuriuos galima pritaikyti prie bet kokio interjero: nuo nostalgiškų retro akcentų iki modernizmo detalių. Belieka įvertinti, kurios namų erdvės gauna mažiausiai natūralios šviesos, ir kuriose reikėtų pasitelkti dirbtinį apšvietimą. Svarbiausia, kad pasirinktas apšvietimas užtikrintų jaukią ir harmoningą aplinką! 

Dekoratyvinio apšvietimo nauda 

Tinkamai pasirinkto apšvietimo dėka galima išryškinti tam tikras detales, suteikti erdvei originalumo, išskirtinumo ir žavesio. Čia padės dekoratyvinio apšvietimo elementai. Pavyzdžiui, stiklinis šviestuvas su gaubtu miegamajame ar žaismingos lempučių girliandos svetainėje ne tik pagyvins patalpą, bet ir dovanos jaukumą ir teigiamas emocijas. Iš tiesų, netgi vienintelis originalus apšvietimo akcentas erdvėje neretai iš pagrindų pakeičia visą kambario įvaizdį. O tam nereikia didelių investicijų ir sunkaus darbo. Juk tai daug paprasčiau nei keisti pabodusias sienų spalvas ar perstumdyti visus baldus, tiesa? Įvairių išskirtinio apšvietimo variantų jūsų interjero jaukumui siūlo miskosviesos.lt

LED pasirinkimai – priklausomai nuo nuotaikos

Šiandien išties populiariu apšvietimo pasirinkimu galima laikyti LED šviestuvus. Be abejo, LED apšvietimas turi daugybę naudingų pliusų, pradedant ekonomiškumu, kokybe bei tvarumu ir baigiant džiuginančia pasirinkimų įvairove. Tokio tipo lemputės kuo puikiausiai pasitarnauja ne tik kaip pagrindinis šviesos šaltinis erdvėje, bet ir kaip dekoratyviniai akcentai. Mat šiandien rinkoje nesunku atrasti skirtingų spalvų, tonų ir intensyvumo lemputes. Visgi LED apšvietimą galima pritaikyti bet kurioje namų vietoje: pagrindinė šviesa virtuvėje, paslėptas apšvietimas svetainėje, laiptų apšvietimas, detalių ant sienų išryškinimas, įvairūs kiti dekoratyviniai pasirinkimai, lauko apšvietimas ir panašiai. Čia vienu metu galite tiek taupyti elektros energiją, tiek užtikrinti jaukumą namuose. Eksperimentuokite, naudokitės šviesos pagalba ir kurkite namų aplinką tokią, kurioje jausitės geriausiai!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: