Aptarta miesto sporto būklė ir perspektyvos

Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas priėmė Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinį direktorių Edį Urbanavičių bei Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėją Sigitą Stasiulį. Susitikime dalyvavo mero pavaduotojas Aleksas Varna, administracijos direktorius Tomas Jukna ir Seimo narys Petras Narkevičius.

„Šis susitikimas dar kartą parodė, kad einame teisingu keliu, steigdami Savivaldybės administracijos Sporto skyrių. Nebuvo skyriaus – nebuvo kam įgyvendinti sporto strategijos, rūpintis bazių atnaujinimu, naujų statymu, rūpintis sporto ateitimi. Dabar planuojame bendromis su KKSD pastangomis atgaivinti sportą, kurti ir rekonstruoti bazes, rengti profesionalius sportininkus. Šie, turėdami geras sąlygas sportuoti, garsintų miestą Lietuvoje ir už jos ribų“, – sakė meras R. Račkauskas.

Pasak E. Urbanavičiaus, Vyriausybė ir federacijos finansavimą skiria atsižvelgdamos į savivaldybės prioritetus. „Savivaldybė turi nuspręsti, kurios sporto šakos yra prioritetinės ir kurias reikia remti, investuoti sukuriant pilnavertę struktūrą tų sporto šakų vystymui“.

Vėliau apžiūrėti sporto objektai, lankytasi Futbolo akademijoje, „Aukštaitijos“ sporto komplekso bei „Žemynos“ progimnazijos baseinuose, lengvosios atletikos manieže ir R. Sargūno sporto gimnazijoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *