Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Aptarta nauja verslo tarybos sudėtis

Pirmadienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Verslo tarybos (VT) pirmininku UAB „Panevėžio bičiulis“ direktoriumi Nerijumi Gvazdausku, VT nariu Rimantu Serva ir Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi. Susitikime aptartos tolimesnės Verslo tarybos veiklos gairės bei perspektyvos.

Miesto meras Rytis Račkauskas akcentavo, kad ši Verslo taryba turi būti atstovaujanti, identifikuojanti problemas ir siūlanti sprendimus, kaip skaidriai ir kuo plačiau atstovauti verslo interesus.

„Pasiūliau išplėsti Verslo tarybos sudėtį, įtraukiant smulkiojo verslo atstovus, kad visi bendromis jėgomis spręstume miesto problemas ir gerintume verslo bei investuotojų sąlygas mieste. O sprendimai turi būti priimami radus bendrą sutarimą. Artimiausiu metu bus pakoreguoti nuostatai ir teiksime sprendimo projektą miesto tarybai“, – sakė meras R. Račkauskas.

Verslo tarybos nariai išreiškė pageidavimą aktyviau derinti veiksmus aptariant verslo klausimus prieš priimant sprendimus savivaldybės administracijoje ir taryboje.

„Mes pageidautume, kad verslo taryboje būtų aptariami ir išdiskutuoti klausimai susiję su žemės ir nekilnojamojo turto, vandens, šildymo, infrasktruktūros, verslo liudijimų ir kitais mokesčiais. Taip pat norėtume žinoti apie ketinimus keisti didžiųjų prekybos centrų išdėstymo specialųjį planą, svarstant detaliuosius, strateginius bei investicinius planus. Norime, kad šie svarbūs verslui klausimai nebūtų priiminėjami savivaldybėje vienašališkai, o tik išdiskutavus su verslo atstovais“, – sakė (VT) pirmininkas UAB „Panevėžio bičiulis“ direktorius Nerijus Gvazdauskas.

2014 m. įkurta Verslo taryba buvo sudaryta iš trijų grupių – Savivaldybės, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR), Pramonininkų asociacijos. Verslo taryba posėdžius sutarusi rengti kartą per ketvirtį, esant būtinybei – dažniau.

VT įkurta siekiant skatinti savivaldos ir verslo dialogą, gerinti verslo aplinką, išlaikyti verslo plėtrą kaip vieną iš prioritetinių miesto plėtros sričių.

VT analizuoja verslo situaciją mieste, teikia siūlymus verslo problemoms spręsti, sudaro palankesnes sąlygas naujoms įmonėms, padeda formuoti verslininkų informavimo ir ugdymo koncepciją, tarpininkauja gerinant dialogą su savivalda ir kt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: