Aptarti Biržų miesto daugiabučių namų renovavimo klausimai

Penktadienį Savivaldybės meras Vytas Jareckas ir UAB „Biržų šilumos tinklai“ direktorius Vygantas Jurkonis susitiko su VšĮ Būsto energetinio taupymo agentūros (BETA) direktoriumi Valiumi Serbenta.

Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl Biržų miesto ir rajono daugiabučių namų renovacijos darbų bei atsiradusių problemų sprendimo būdų. Šiuo metu iškilo problemų su Biržų miesto Vytauto g. 61 daugiabučio namo baigiamaisiais darbais. Konflikto sprendimas persikėlė į teismą ir iškilo grėsmė gyventojams netekti 15% paramos, jei namas nebus priduotas iki 2020 m. gruodžio mėnesio.

„Kovo mėnesį pradėjusi daugiabučio namo renovacijos darbus UAB „Biržų šilumos tinklai“ susidūrė su dideliais sunkumais. Namo gyventojams iškilo grėsmė netekti finansinės paramos. Kontroliuosiu, kad įmonės direktorius su Savivaldybės specialistų pagalba išspręstų iškilusias problemas ir sklandžiai baigtų namo renovacijos darbus. Taip pat kontroliuosiu, kad vyktų naujų renovacijos projektų rengimas“,  – sakė Savivaldybės meras V. Jareckas.

Biržų rajono savivaldybės administracijos specialistai kartu su daugiabučių namų atnaujinimo programos administratoriumi bei UAB „Biržų šilumos tinklai“ specialistais atrenka neefektyviausiai energiją vartojančius daugiabučius namus (pasiūlo ir patys daugiabučių namų gyventojai) ir teikia sąrašus programos finansavimui gauti.

Šiuo metu yra sukurtas interaktyvus, viešai prieinamas Lietuvos daugiabučių namų renovacijos žemėlapis. Renovuotų namų dalį savivaldybėse, išreikštą procentais, galima pažiūrėti puslapyje_ https://map.betalt.lt/map.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: