Aukštaitijos naujienosBiržai

Aptarti būsimi sporto renginiai Biržuose

Sausio 16 dieną rajono Savivaldybėje apsilankė ir su meru Vytu Jarecku susitiko Lengvosios atletikos asociacijos atstovai: gerai biržiečiams pažįstamas įvairius sporto renginius Biržuose inicijuojantis ir organizuojantis Asociacijos valdybos pirmininkas, viceprezidentas Algirdas Maldūnas ir Vytautas Šaikūnas.

Svečiai atvyko su dovanomis – padėkos ženklais už lengvosios atletikos puoselėjimą Biržų krašte. Stikliniai padėkos ženklai buvo įteikti merui Vytui Jareckui, Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Sigitui Mitrochinui, lengvosios atletikos treneriui ir renginių organizatoriui Viktorui Bagamolovui, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Eugenijui Januševičiui, nuolatinei sporto renginių fotografei Audronei Nemanienei.

Susitikimo metu buvo aptarti bendri Biržų rajono savivaldybės ir Lengvosios atletikos federacijos renginiai, kuriuos numatyta organizuoti šiais metais.

Meras V. Jareckas padėkojo Asociacijos atstovams už geras idėjas, už vaikų ir moksleivių skatinimą sportuoti, dalyvauti varžybose.

Parengė Biržų rajono savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close