Aptarti Likėnų reabilitacijos ligoninės probleminiai klausimai

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas susitiko su VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriumi Arvydu Skorupsku. Susitikimo metu aptarta Likėnų reabilitacijos ligoninės rekonstrukcijos projekto eiga bei Likėnų reabilitacinės ligoninės paslaugoms teikti reikalingų gydomųjų durpių (purvo) išgavimo klausimai.

„Ligoninės direktorius patikino, kad šiuo metu sparčiu tempu vyksta Likėnų reabilitacijos ligoninės senojo korpuso rekonstrukcijos darbai. Žiemą planuojama baigti parko medžių genėjimo darbus, vėliau seks parko rekonstrukcija. Biržų rajono savivaldybė turėtų prisidėti sutvarkant kelią, įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką bei jo apšvietimą“, – sakė meras V. Jareckas.

Dėl Likėnų reabilitacinės ligoninės paslaugoms teikti reikalingų gydomųjų durpių (purvo) išgavimo klausimų ligoninės vadovai kreipėsi į Aplinkos ministeriją. Pasak direktoriaus, kol kas problema dar neišspręsta, bet ji juda teigiama linkme.

A. Skorupsko teigimu, šiuo metu rengiami parko atnaujinimo projektavimo darbai.

„Rudenį tikimės turėti projektą su sąmata ir, jei pavyks, gauti lėšų. Jau 2021 metais pradėtume parko rekonstrukcijos darbus, o baigus galėtume startuoti kaip Šiaurės Lietuvos klasteris, kartu su sveikatinimo programomis ir Biržų turizmo objektais“, – sakė A. Skorupskas.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: