Aptartos aplinkosaugos reikalavimų vykdymo priemonės

Panevėžio miesto savivaldybėje aiškintasi, kaip miestas vykdo aplinkosaugos reikalavimus. Pasitarime dalyvavo meras Rytis Račkauskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas, Ekologijos ir Miesto ūkio skyriaus vadovai, Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) direktorius Valdemaras Jakštas su pavaduotoja Angele Plančiūnaite.

„Tenka konstatuoti, kad dalis gyventojų vis dar pažeidinėja aplinkosaugos reikalavimus, nesilaiko bendruomeniškumo principo. Visi privalome stengtis, kad aplinka būtų švari ir sveika, todėl ir toliau organizuosime įvairias prevencines priemones, kurios pasitarnaus bendram visuomenės labui“, – sakė meras R. Račkauskas.

Pasitarime aptarta vandentvarkos infrastruktūros plėtra, atliekų tvarkymo reikalavimai, taršos kietosiomis dalelėmis valdymas, užterštų teritorijų tvarkymas, varninių paukščių gausos reguliavimas, automobilių statymas ant žaliųjų vejų ir kt. klausimai.

RAAD direktorius V. Jakštas pabrėžė, kad pernai numatyti darbai ir priemonės vykdomos. Kartu su Savivaldybe organizuoti reidai – gyventojai skatinti jungtis prie centralizuotų nuotekų tinklų, ieškota deginančių atliekas ir alyvas pažeidėjų. Daugiau dėmesio skirta garažų bendrijoms, kurios vis dar pažeidinėja atliekų tvarkymo reikalavimus.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: