AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Aptartos KTU perspektyvos mieste

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Kauno technologijų universiteto doc. dr. l. e. rektoriaus pareigas Jurgita Šiugždiniene. Aptartos aukštojo mokslo perspektyvos Panevėžyje. Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna, Tarybos narys Darius Viržonis, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanė Daiva Žostautienė.

„Manau, aukštosios mokyklos padalinio Panevėžyje programų išskirtinumas bendrame Lietuvos aukštojo mokslo žemėlapyje, būtų didelė paspirtis miestui. Esame užsibrėžę tikslą tapti vienu stipriausių Šiaurės rytų Europos robotikos centrų, tad suvieniję jėgas su mokslo ir verslo bendruomenėmis turime eiti tuo keliu“, – sakė meras R. Račkauskas.

J. Šiugždinienė pranešė, kad iki kovo vidurio pateiks KTU perspektyvų studiją Panevėžyje: „Tada su Savivaldybe, kolegija ir verslo bendruomene sėdame prie stalo, parengiame bendrą programą, pasiūlymus ir vykstame į Vyriausybę“.

 

 

Komunikacijos skyrius

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.