Policijos departamentas praneša apie apvogtą bažnyčią.
Policijos duomenimis, birželio 17 d. apie 16 val. 45 min. į Utenos apskrities VPK Molėtų rajono PK kreipėsi vyras (gim. 1981 m.), kuris pranešė kad tą pačią dieną apie 9 val. pastebėjo, kad Molėtų rajone, Alantos miestelyje, patekus pro duris (įsilaužimo žymių nėra) į Alantos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią, pavogta aukų dėžutė kartu su joje buvusiais pinigais, o kita aukų dėžutė išlaužta.
Nuostolis nustatinėjamas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.