Ar „Cido“ arena keis pavadinimą?

Visai neseniai Panevėžio miesto savivaldybės internetinėje svetainėje pasirodė  informacija, kad miesto taryba nusprendė nebepratęsti „Cido“ arenos koncesijos sutarties. Kaip teigiama, Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2007 m. sprendimą dėl arenos koncesijos pripažino netikslingu.

Kaip žinoma, „Cido“ arena yra sudariusi sutartį su „Kalnapilio-Tauro grupe“ dėl arenos pavadinimo, tačiau T. Inčiko nuomone, sutarčiai pasibaigus, arena nebegalės vadintis senuoju pavadinimu: „Savaime suprantama, kad sutartis su „Kalnapilio-Tauro grupe“ baigsis, nes sutartis nepratęsiama su mumis.“.

„Kalnapilio-Tauro grupės“ Generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas atviras –  ateityje norėtų tęsti bendradarbiavimą su arena: „Kalnapilio-Tauro grupei“ renginių ir sporto rėmimas yra svarbi socialinės atsakomybės dalis. Ne vienerius metus esame šalia mūsų šalies ir Panevėžio miesto kultūros atstovų ir sportininkų, jaučiame stiprią bendrystę bei esame pasiryžę juos palaikyti ir ateityje, todėl norėtume ir toliau tęsti bendradarbiavimą su arena. Esame pagrindinis mūsų miesto krepšinio komandos „Lietkabelis“ rėmėjas, komanda juk žaidžia šioje arenoje, todėl manome, kad partnerystė su komanda ir jos namų arena būtų naudinga visoms susijusioms šalims.“

Algimanta Raubaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: