Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-04-21

Ar šilumos siurbliai oras-vanduo yra naudinga investicija? (5 pliusai)

Renkantis šildymo sprendimą, daug kas svarsto ir apie šilumos siurblius oras-vanduo. Šios sistemos gali šildyti, vėsinti arba palaikyti optimalią temperatūrą namuose. Tačiau kartas nuo karto pasigirsta tokių nuomonių, kurios teigia, jog tai – brangus ir ne itin ekonomiškas šildymo pasirinkimas. Šiame straipsnyje mes dėmesį sutelksime į Daikin Altherma 3 šilumos siurblius oras-vanduo, kurie pasižymi A+++ klasės energiniu efektyvumu ir laužo standartus bei klaidingus stereotipus. Pasižiūrėkime į pliusus, kurie sako, jog šilumos siurbliai oras-vanduoyra naudinga investicija!

1.   Šilumos siurbliai oras-vanduo yra labai ergonomiški

Nors tai galioja ne visiems modeliams, bet pasirinkus tinkamai, galima tikrai sutaupyti nemažai vietos. Štai pavyzdžiui trečiosios kartos Daikin šilumos siurbliai oras-vanduoAltherma užims mažiau nei 0,4 kvadratinio metro grindų ploto, todėl idealiai tilps net ir mažiausiame šiluminiame mazge ar katilinės patalpoje. Sistemą galima tvirtinti ir prie sienos, todėl praktiškumo prasme sunku pranokti būtent šį Daikin gaminį. Jeigu galvojate, kad dėl ergonomikos buvo paaukotas funkcionalumas – klystate, nes ant grindų statomi Alltherma 3 siurbliai oras-vanduo turės integruotas, 180 arba 230 litrų vandens talpas.

2.   Energinis efektyvumas ir taupumas

Net ir konvertuojant esamą šilumos sistemą (pvz., kieto kuro) į šilumos siurblius, pradinės investicijos jau iš karto pradės nešti naudą. Štai mūsų minimi aukštos temperatūros šilumos siurbliai oras-vanduo Daikin Altherma 3 yra sertifikuoti net A+++ klasei, todėl sąskaitos už šildymą bus gerokai mažesnės ir jūs, ilguoju laikotarpiu, tikrai sutaupysite. Būtent šie Daikin šilumos siurbliai yra derinami su „Bluevolution“, energiją taupančia, technologija.

3.   Lengvas valdymas

XXI amžiuje nebereikėtų dairytis į pasenusias technologijas. Atgyvenę šildymo sprendimai nebėra tokie efektyvūs ir eikvoja jūsų laiką bei piniginius resursus. Pasirinkus techniškai pažangų šildymo sprendimą iš karto sumažėja ne tik suvartojimas, bet ir reikalingumas nuolatinei priežiūrai. Omenyje turime tai, kad jums nereikia nuolat prisiminti apie tai arba sukti galvos dėl to, kad katile tik nepritrūktų kuro. „Daikin Eye“ (dažnai vadinama tiesiog „akimi“) – pagrindinis indikatorius, kuris rodo ar sistema veikia optimaliai. Be to, šildymo agregatą valdyti galima ne tik naudojant valdymo pultą ant korpuso, tačiau ir specialią išmaniąją programėlę!

4.   Tvarumas ir mažesnis gamtos eikvojimas

Ne paslaptis, kad kieto kuro katilai yra ganėtinai taršūs. Nesvarbu kiek pažangi technologija, degimo proceso metu sukuriama nemažai kenksmingų dalelių. Daikin Altherma trečios kartos aukštos temperatūros šilumos siurbliai yra ne tik energetiškai efektyvūs, tačiau ir tausoja gamtą. Lauko oras suteikia atsinaujinančios energijos šaltinį, o pats siurblys užpildytas ekologišku R32 šaltnešiu. Išmetamo CO2 kiekis sumažės iki minimumo.

5.   Tinka visur

Dėl mūsų jau paminėto ergonomiškumo, energetinio efektyvumo ir tausojamos aplinkos, šie Daikin šilumos siurbliai tinka visur – tiek naujos, tiek senos statybos būstuose ir patalpose. Idealiai ši energiją taupanti šildymo sistema tiks naujos statybos namuose, kur galės maksimalizuoti teikiamą naudą. Prijungus šią sistemą prie radiatorinio ar grindinio šildymo, galima mėgautis kokybiška ir jaukia aplinka.

Kodėl Daikin Altherma gaminys vertas jūsų dėmesio?

Daikin – viena didžiausių šilumos siurblių ir oro kondicionavimo sprendimų gamintojų pasaulyje. Ši Japonijos korporacija gamina įrenginius ne tik Japonijoje, bet ir Belgijoje, kur pažangioje gamykloje surenkami Europos rinkai pritaikyti šilumos siurbliai. Oficialus „Daikin Europe NV atstovas Lietuvoje yra INDUSTEK, UAB. Jeigu norite modernizuoti savo namų šildymo sistemą, sumažinti išlaidas šildymui ir prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo, kreipkitės į INDUSTEK, UAB ir įsirenkite efektyvų, modernų ir visus poreikius patenkinantį Daikin Altherma 3 šilumos siurblį oras-vanduo. Jis tikrai vertas tos investicijos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: