Ar tarpusavio kova netrukdo darbui?

Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stotyje darbuotojų ir administracijos kova. Tarpusavio nesutarimus tenka spręsti net teisme, o administracija nuogąstauja, kad dėl skundų rašymo, kenčia operatyvi pagalba pacientams.

Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai jau kuris laikas kovoja ne tik dėl žmonių gyvybių, bet ir su savo darbdaviu. Konfliktas išaugo net iki teismų, kuomet ir vienai ir kitai pusei tenka aiškintis dėl neįvykdytų pareigų ar net kuro vagystės iš tarnybinio automobilio. Greitosios direktorius sako, jog konfliktai kyla tik su keliais darbuotojais, kurie anot jo, panašu, jog turi tikslą iš posto išstumti vadovą.

Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus pavaduotoja dirba dar tik pusę metų, tačiau pripažįsta, kad taip pat jau spėjo sulaukti darbuotojų skundų. Pavaduotoja tikina, kad tokie vidiniai konfliktai atsiliepia darbo kokybei.

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė po to,kai spaudoje pasirodė informacija apie konfliktus greitojoje surengė vizitą į šią įstaigą, tačiau patikino, kad tai tik sutapimas, esą įstaigoje lankosi tik norėdama susipažinti su darbuotojais. Tačiau pripažino, jog konfliktinė situacija jai yra žinoma.

Plačiau vaizdo reportaže.

 

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: