Pixabay nuotr.

Ar verta nuomotis automobilį oro uoste?

Automobilio nuoma oro uoste yra viena patogiausių paslaugų, siūlomų klientui, kuris renkasi skristi lėktuvu. Tik nusileidus ir skrydžiui pasibaigus, jau prie pat oro uosto durų jūsų laukia automobilis, kuriuo galite toliau tęsti savo kelionę. Tokią paslaugą labai paprasta užsisakyti ir gera žinia ta, kad tokias paslaugas oro uostuose teikia net keletas nuomos punktų, tad tikrai neliksite be automobilio. Priešingai, jums bus suteikta galimybė rinktis tarp daugelio variantų, ko pasekoje, galėsite išsirinkti jums patinkantį automobilio modelį.

Kai atsiimsite automobilį, labai tikėtina, kad nuomos agentas bandys jums parduoti „visapusį draudimą“, be kurio, jų teigimu, jūs negalite gyventi. Šiomis dienomis įprastas automobilių nuomos kompanijų priedas yra draudimas nuo susidūrimo žalos (CDW). Tačiau daugelis CDW draudimo apima tik žalą, padarytą avarijos ar susidūrimo su kitu automobiliu metu, o ne vienos transporto priemonės žalą. Tai taip pat gali nepažeisti ratų, veidrodžių, langų, kėbulo ir važiuoklės.  Jei jau turite automobilio nuomos draudimą internetinėje svetainėje, pvz., Sitandgo, greičiausiai jie bando jums parduoti tai, už ką jau sumokėjote. Automobilių nuomos įmonės neprivalo jums grąžinti pinigų, nes įsigijote du polisus, todėl nekreipkite dėmesio į pardavimo pasiūlymą. Vienas iš geriausių patarimų, kaip išsinuomoti automobilį, yra atsinešti savo palydovinę navigaciją. Daugelis automobilių nuomos kompanijų taiko dienos tarifą už GPS nuomą. Net jei keliaujate Lietuvoje, galite išleisti daugiau nei 100 eurų per savaitę. Kainos auga tik užsienyje, ypač atokesnėse vietovėse. Jei neturite GPS, galite lengvai paversti savo telefoną tokiu. „Google“ žemėlapiai yra akivaizdus pasirinkimas, tačiau jei nenorite naudoti duomenų, yra daugybė kitų nemokamų parinkčių, GPS navigaciją. Juose yra iš anksto įkelti žemėlapiai, maršruto planavimas ir navigacija balsu, todėl jums nereikės jaudintis dėl didelės telefono sąskaitos kelionės pabaigoje.

Automobilio nuoma oro uoste, tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems atskridus reikia keliauti toliau. Jei ketinate nuomotis automobilį, tą puikiausiai galite padaryti ir anksčiau, kad atskridus, jums nereiktų ilgai stovėti ir rūpintis nuomos formalumais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: