Artūras Anužis (M. Stankaičio nuotr.)

Arčiau žmogaus: naują sezoną „Karštai su tv3.lt“ laida pasitinka atsinaujinusi

Iki smulkiausių detalių nugludinti reportažai, daugeliui iš mūsų artimos, tačiau vis dar klausimus keliančios temos bei paprasto žmogaus išgyvenimai esant nepaprastoms sąlygoms – naująjį TV3 sezoną žiūrovų pamėgta laida „Karštai su tv3.lt“ pasitinka įsiklausydama į kiekvieną iš mūsų. 

Laidos vedėjas bei antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje tv3.lt vyriausias redaktorius Artūras Anužis šypteli – toks laidos pavadinimas pasirinktas tikrai ne veltui. Nors naujausią „Karštai su tv3.lt“ laidą žiūrovai pamato tik pirmadienio vakarą, pasirengimas jai trunka visą savaitę, o kartais ir daugiau. Ir tikrai būna labai karštas…

Dar skvarbesnis žvilgsnis į kiekvieną iš mūsų 

Naujajame TV3 sezone laida „Karštai su tv3.lt“ turi naują tikslą – būti arčiau žmogaus. Kaip pastebi laidos redaktorius ir vedėjas A. Anužis, žmonėms įdomiausia kalbėti apie tai, kas liečia juos pačius, todėl kiekvieno pirmadienio pagrindine laidos tema taps ta, kuri yra svarbiausia žiūrovams.

„Nesudėtingais žodžiais stengsimės paaiškinti sudėtingus dalykus. Norime, kad temos, kurias aptarsime laidoje, būtų artimos kiekvienam – visai to paties, paskelbę šūkį „Kiekvienam savas“, siekiame ir tv3.lt portale.

Nuo naujojo sezono, aiškindamiesi vieną ar kitą temą, laidoje kreipsimės ne tik į ekspertus, bet ir į paprastus žmones. Galbūt jie ne visuomet bus plačiai žinomi, tačiau mes tikime, kad kiekvienas turi teisę būti išgirstas – juk neretai problemos, su kuriomis susiduriame kaip visuomenė, kiekvieną iš mūsų paliečia skirtingai“, – įsitikinęs A. Anužis.

Laidoje, kaip ir anksčiau, netrūks ne tik diskusijų, bet ir daugybės reportažų, kuriuose žmonės išsakys savo nuomonę, o pagrindinė tema bus aptarta iš visų pusių – nuo šio rudens žvilgsnis į tai, kas svarbu, bus metamas ir dar skvarbiau.

„Svarbiausia, kad kalbėsime ne tik apie tai, kas yra „ant bangos“ ar sulaukia audringų reakcijų socialiniuose tinkluose, bet ir apie tai, kas žiniasklaidoje paliesta mažiau, bet turi didelę reikšmę kasdieniam gyvenimui. Kartais tereikia žmonėms priminti, kad apie tai diskutuoti tikrai verta ir ne ką mažiau būtina“, – sako laidos vedėjas.

Kas sezoną – vis ryškesnis tv3.lt vaidmuo 

Kaip pasakoja A. Anužis, prasidėjus naujam sezonui, visos jo mintys ima suktis apie tai, ką žiūrovai išvys kiekvieną pirmadienį.

„Būdamas ne tik laidos vedėju, bet ir antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje vyriausiuoju redaktoriumi, apie aktualijas galvoju nuolat – stebiu kitų žmonių pasisakymus, aplinką, kurios dalimi esu pats.

Kiekvienai laidai skiriame labai daug dėmesio, o su komanda aptardami galutinę savaitės temą, neretai įsiveliame į giliausias diskusijas. Neslėpsiu, būna visko. Ginčių – taip pat. Kartais susitikę aptarti, ką parodysime žiūrovams, visi galvoje turime tik vieną, tą pačią ir tikrai svarbiausią temą. O kartais pasitaiko ir taip, kad visa komanda į pasitarimą ateina su kardinaliai skirtingomis temomis. Tačiau visa tai yra gerai – tokiu būdu galime suprasti, kad visi esame skirtingi ir mums rūpi skirtingi dalykai. Visai taip, kaip ir tiems, kurie laidą stebi“, – prideda laidos vedėjas.

Kiekvienas „Karštai su tv3.lt“ matomas reportažas, anot A. Anužio, yra nugludintas iki paskutinių detalių. Visi jie yra rengiami ne tik laidos kūrybinės komandos, bet ir tv3.lt žurnalistų. Didžioji dalis temų, kurias žiūrovai išvysta laidoje, taip pat gimsta ne kur kitur, o čia pat, portalo redakcijoje.

„Laidoje nuolat pasisako ir patys tv3.lt žurnalistai – patyrę, dirbantys ne vienerius metus, turintys kompetencijos ir žinomi visoje Lietuvoje. Visa tai parodo, kad laidą ir portalą sieja ne tik pavadinimas – viskas iš tiesų yra labai persipynę“, – sako A. Anužis.

Kodėl šis ruduo kiekvienam iš mūsų taps svarbus? 

Kaip pastebi A. Anužis, būtent šis, 3-iasis laidos sezonas, daugeliui taps ypatingas, mat prieš daugiau nei pusmetį prasidėjęs karas, neišvengiamai palietė visų mūsų gyvenimus.

„Žmonėms šis ruduo bus labai svarbus, o taip pat visų mūsų laukia išbandymus žadanti žiema, mat dujų ir elektros kainos bei artėjanti recesija gali ne vienam išmušti pagrindą iš po kojų. Kol ukrainiečiai iš tiesų kariauja su rusais, mes kariaujame kitame fronte, ekonominį karą. Kartu su visu likusiu pasauliu jau kurį laiką gyvename kitokioje realybėje – karas iš tiesų keičia visų gyvenimus.

Todėl ir šiame sezone viskas bus kiek kitaip. Apie tą pačią infliaciją, augančias kainas ar karą laidose kalbėsime taip, kad kiekvienas iš mūsų ir vėl atsimerktų supratęs, jog karas ir jo sukeltos problemos niekur nedingo, alsuoja mums į nugaras“, – sako A. Anužis.

Laidos anonso užkulisiai – kupini kuriozų

Naująjį sezoną A. Anužis pradėjo su misija išgirsti kiekvieną. Būtent todėl filmavimo metu laidos vedėjui teko įkūnyti sau gana neįprastą rolę – slaptąjį agentą. Jo misija – aiškiai ir suprantamai pateikti opiausias Lietuvos problemas ir surasti didžiausius visuomenės skaudulius, kuriuos galima išspręsti su pareigūnų, politikų, ir, žinoma, paprastų žmonių pagalba.

Laidos anonsą galite pamatyti čia: https://bit.ly/3psEAxL

Tiesa, nors anonso klipo trukmė nesiekia nė minutės, filmavimui sugaišti prireikė ne vieną valandą – procesas užtruko nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. O filmuojant netrūko ne tik kuriozinių, bet ir skaudžių akimirkų.

„Klipo režisierius Mindaugas Rainys „slaptajam agentui“ turėjo pastabų, esą per lėtai leidžiuosi geležiniu strypu žemyn. Žinoma, teko paspartinti savo tempą. Tik vietoje to, kad greičiau nusileisčiau, aš beveik nušokau nuo strypo iš poros metrų aukščio. Smūgis buvo nemažas, tačiau dėl įtampos, nugaros iš karto neskaudėjo – tikrąjį „džiaugsmą“ pajutau kitą rytą. Dabar aktyviai ieškau stuburo specialisto“, – šypsosi A. Anužis.

„Karštai su tv3.lt“ nuo rugsėjo 5-osios, nauju laiku – 20 val. per TV3! 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: